Nowym ambasadorem legalnego bukmachera Totolotek został Lukas Podolski. W związku z tym wydarzeniem każdy gracz może liczyć na darmowy bonus o wartości 10 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Freebet 10 PLN bez depozytu

Freebet 10 PLN bez depozytu

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji online konta na stronie www.Totolotek.pl może otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherski o wartości 10 PLN.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

W formularzu rejestracyjnym gracz musi podać swoje podstawowe dane. To sprawia, że każda osoba bez problemów sobie z tym poradzi.

Następnie gracz musi zalogować się na swoje konto, kliknąć w zakładkę „Wpłatę” i wpisać hasło promocyjne „PODOLSKI” w rubryce „KOD BONUSOWY”.

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków na konto użytkownika trafi freebet o wartości 10 PLN, który będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betfan kod promocyjny

10 PLN dla każdego aktywnego gracza

Z tej akcji promocyjnej może skorzystać również Ci gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Totolotek.

Muszą wykonać te same warunki oprócz rejestracji konta, czyli zalogować się na swoje konto i wpisać hasło promocyjne w polu na kod bonusowy.

Bonus 100% za wpłątę do 2098 PLN

Każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu u bukmachera Totolotek może liczyć na extra premię 100% za dokonany depozyt do 1000 złotych.

Kolejny bonus trafi na konto gracza po tym jak użytkownik, który dokona depozytu za pierwszy depozyt z aplikacji mobilnej. Wówczas gracz w gratisie może otrzymać premię do 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów