10 PLN od Totolotka dla każdego za darmo

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Nowym ambasadorem legalnego bukmachera Totolotek został Lukas Podolski. W związku z tym wydarzeniem każdy gracz może liczyć na darmowy bonus o wartości 10 PLN i to bez żadnej wpłaty.

Freebet 10 PLN bez depozytu

Freebet 10 PLN bez depozytu

Każdy nowy gracz, który dokona rejestracji online konta na stronie www.Totolotek.pl może otrzymać darmowe środki do wykorzystania na zakłady bukmacherski o wartości 10 PLN.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W formularzu rejestracyjnym gracz musi podać swoje podstawowe dane. To sprawia, że każda osoba bez problemów sobie z tym poradzi.

Następnie gracz musi zalogować się na swoje konto, kliknąć w zakładkę „Wpłatę” i wpisać hasło promocyjne „PODOLSKI” w rubryce „KOD BONUSOWY”.

Po spełnieniu wyżej wymienionych warunków na konto użytkownika trafi freebet o wartości 10 PLN, który będzie do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

betfan kod promocyjny

10 PLN dla każdego aktywnego gracza

Z tej akcji promocyjnej może skorzystać również Ci gracze, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera Totolotek.

Muszą wykonać te same warunki oprócz rejestracji konta, czyli zalogować się na swoje konto i wpisać hasło promocyjne w polu na kod bonusowy.

Bonus 100% za wpłątę do 2098 PLN

Każdy gracz, który dokona swojego pierwszego depozytu u bukmachera Totolotek może liczyć na extra premię 100% za dokonany depozyt do 1000 złotych.

Kolejny bonus trafi na konto gracza po tym jak użytkownik, który dokona depozytu za pierwszy depozyt z aplikacji mobilnej. Wówczas gracz w gratisie może otrzymać premię do 49 PLN.


Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

10 PLN od Totolotka dla każdego za darmo Co obstawiać

Poprzedni artykułTyp dnia – 10 stycznia
Następny artykułTyp dnia 14 stycznia (wtorek)
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj