100 Thieves vs Edward Gaming typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy teraz do grupy B, gdzie już pierwszego dnia mamy spotkanie mistrzów LCS oraz mistrzów LPL i ci drudzy to na pewno jeden z poważniejszych kandydatów do wygrania całego turnieju dlatego warto przypatrzeć im się już od samego startu.

100 Thieves vs Edward Gaming typ i analiza 11.10.2021 - poniedziałek
100 Thieves vs Edward Gaming typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek

Analiza i typ do spotkania 100 Thieves vs EDG

Aktualne kursy bukmacherów:

Grupa B wygląda zdecydowanie najmniej atrakcyjnie pod kątem zwykłego obserwatora, bo każdy inny scenariusz jak wyjście z grupy EDG i T1 jest tak nierealny, że byłby naprawdę wielką sensacją i właściwie już na starcie z dużym prawdopodobieństwem można określić na których miejscach wylądują poszczególne drużyny.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

100 Thieves przerwało dominację Team Liquid w Ameryce, ale drużyny z LCS wydają mi się być niezwykle słabe i raczej pożegnają się z turniejem w fazie grupowej. Sam fakt, że Abbedagge w LECu miał problem z łapaniem się do Play Offów, a poszedł do Ameryki i od razu wygrywa split, a ponoć najlepsze ze Stanów na scrimach jest Cloud9.

Edward Gaming to mistrzowie Chin, gdzie w finale zmiażdżyli faworyzowane FPX 3:1 i trzeba przyznać, że to ścisła czołówka kandydatów do wygrania Mistrzostw Świata. Są niezwykle zgrani w walkach drużynowych i nawet jak nie mają takich gwiazd jak Faker, ale jak są w formie to zespołowo wyglądają kapitalnie.

Drużyny takie jak EDG czy FPX wytwarzają straszną presję od samego początku spotkania, a w Ameryce prawie wszyscy grają bardzo wolno i nie są przyzwyczajeni do tego, że akcja dzieje się już od pierwszych leveli. Zawodnicy EDG świetnie znają limity postaci i mają naprawdę czyste zanurkowania pod wieże rywali. Pisałem to kilka razy, ale meta w Lidze Legend jest właśnie stworzona idealnie pod chińskie zespoły, które powinny bezlitośnie to wykorzystywać. Według mnie pojawi się tu kilka solowych eliminacji już na liniach i potem przez przewagę w złocie walki drużynowe będą formalnością i handicap zabójstw -9.5 powinien wejść na 75%.

SpotkanieTypKursBukmacher
100 Thieves vs EDG2 (-9.5 zabójstw)2.05LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

100 Thieves vs Edward Gaming typ i analiza 11.10.2021 – poniedziałek Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zero Tenacity vs Orbit Anonymo typ i analiza 31.03.2023r. – piątek.

Miesiąc zakończymy fantastycznym spotkaniem, bo na takie zapowiada się wielki finał Ultraligi, w którym zmierzą się obrońcy tytułu Zero...

Typy na dzisiaj