2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Bukmacher eFortuna przygotował limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym użytkownikom, w której to już na sam start można otrzymać nawet 2230 PLN.

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna
Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Na samym początku warto jest nadmienić na co mogą liczyć nowi użytkownicy u bukmachera eFortuna. A mianowicie w skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 200 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie online na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera w Polsce:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z wyżej wymienionych bonusów koniecznie muszą wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo po poprawnej weryfikacji danych typer otrzyma darmowe 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Za otrzymane środki typerzy będą mogli obstawiać mecze.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Darmowe środki za wpłatę do 2000 PLN:

Użytkownik, który zdecyduje się na dokonanie swojego pierwszego depozytu otrzyma kolejne środki, a wysokość otrzymanego bonusu jaką oferuję bukmacher Fortuna uzależniona jest od wpłaconej kwoty:

Przykład: Typer wpłacił 1300 PLN w prezencie utrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 2000 PLN.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon:

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik może skorzystać z Cashbacku, czyli z zakładu bez ryzyka. Promocją objęte są zarówno zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMI.

Jeśli zakład okaże się wygrany, to super. Cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Orlen Wisła Płock vs MMTS Kwidzyn typ i analiza 01.04.2023r. – sobota.

Weekend rozpoczynamy tradycyjnie od spotkania PGNiG Superligi i tym raezm wybór padł znów na spotkanie Orlen Wisły Płock i...

Typy na dzisiaj