Bukmacher eFortuna przygotował limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym użytkownikom, w której to już na sam start można otrzymać nawet 2230 PLN.

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Kod promocyjny u bukmachera Fortuna

Na samym początku warto jest nadmienić na co mogą liczyć nowi użytkownicy u bukmachera eFortuna. A mianowicie w skład pakietu powitalnego wchodzą darmowe 20 PLN bez wpłaty własnej, premia równowartości depozytu do 200 PLN i zakład bez ryzyka do 210 PLN.

Podstawowy warunek, jaki trzeba spełnić jest to rejestracja konta. Wykonać to można jedynie online na stronie www.eFortuna.pl. Ten proces nie zajmie nikomu zbyt większych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Bonus bez wpłaty własnej u legalnego bukmachera w Polsce:

Użytkownicy, którzy chcą skorzystać z wyżej wymienionych bonusów koniecznie muszą wpisać hasło promocyjne –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo po poprawnej weryfikacji danych typer otrzyma darmowe 20 PLN i to bez wpłaty własnej. Za otrzymane środki typerzy będą mogli obstawiać mecze.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Darmowe środki za wpłatę do 2000 PLN:

Użytkownik, który zdecyduje się na dokonanie swojego pierwszego depozytu otrzyma kolejne środki, a wysokość otrzymanego bonusu jaką oferuję bukmacher Fortuna uzależniona jest od wpłaconej kwoty:

Przykład: Typer wpłacił 1300 PLN w prezencie utrzyma taką samą kwotę, ale w formie środków bonusowych. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Maksymalna wartość, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 2000 PLN.

Zwrot 100% stawki za przegrany kupon:

Po dokonaniu pierwszego depozytu użytkownik może skorzystać z Cashbacku, czyli z zakładu bez ryzyka. Promocją objęte są zarówno zakłady SOLO, AKO i MAXIKOMI.

Jeśli zakład okaże się wygrany, to super. Cała kwota trafi na konto typera. W przypadku przegranej użytkownik nie straci gotówki, ponieważ będzie mógł liczyć na zwrot całej stawki, za jaką został zawarty kupon.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów