Na ostatnie dni roku 2018 bukmacher LvBet organizuje promocję. Bowiem wystarczy, że do 30 grudnia dokonamy obrotu co najmniej 100 PLN na E – Sport, a bukmacher przyzna nam bonus w wysokości 40 PLN.

Mamy jeszcze kilka dni na wykorzystanie tego obrotu, ponieważ promocja obowiązuje do 30 grudnia do godz. 23:59. Do tego momentu musimy dokonać obrotu kwotą przynajmniej 100 PLN w sportach wirtualnych. Kurs kuponu nie może być mniejszy niż 1.5.

Warto jest podkreślić, że kwota zawarcia kuponów nie może pochodzić ze środków bonusowych, ani freebetów. Bukmacher dopuszcza zawierania kuponów na jednej z trzech opcji lvbet.pl, wersji mobilnej lvbet.pl oraz aplikacji mobilnej bukmachera.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Bukmacher przewiduje maksymalnie jedną nagrodę na jednego gracza. Bonus od LvBet to 40 PLN do wykorzystania na sporty wirtualne. Jeżeli chcemy wypłacić bonus musimy dokonać pięciokrotnego obrotu nim na przestrzeni 30 dni.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów