5 zasad skutecznego obstawiania

Bonusy bukmacherskie

Bukmacher
Bukmacher
Legalne zakłady bukmacherskie online. Skuteczne systemy bukmacherskie, darmowe typy i analizy sportowe. Promocje za darmo i darmowe bonusy bez depozytów.

Obstawianie spotkań sportowych nie jest rzeczą łatwą. Choć czysto praktycznie wymaga ono jedynie rejestracji w serwisie bukmacherskim, doładowania konta i wybrania tego, na co chce się postawić, jeśli chce się osiągnąć w tym wszystkim skuteczność, trzeba się wysilić nieco bardziej. Skomponowane przez nas pięć prostych zasad pomoże Ci ją zdobyć i cieszyć się zwycięstwami znacznie częściej.

5 zasad skutecznego obstawiania
5 zasad skutecznego obstawiania

1. Analizuj zanim obstawisz!

Zapomnij o obstawianiu bazującej na intuicji czy też Twojej szeroko pojętej wiedzy. W obstawianiu liczy się jedno – analiza. To dzięki niej powstają naprawdę rozsądne typy bukmacherskie i to ona otwiera przed Tobą drogę ku skuteczności. Twoja analiza powinna brać pod uwagę wszystko to, co mogłoby mieć wpływ na przebieg konkretnego spotkania sportowego. Chodzi tutaj przede wszystkim o statystyki, formę, kontuzje, historyczne spotkania, morale. W dobie internetu, ze znalezieniem każdej z tych rzeczy nie powinieneś mieć problemu.

2. Oglądaj mecze na żywo

Obstawiając swoje własne typy dnia, nie powinieneś zapominać o tym, jak przydatne może być w tym wszystkim oglądanie transmisji meczów. Nie traktuj ich jedynie jako formy sprawdzania, czy Twoje zakłady okazały się trafione, czy też przegrałeś. Transmisje są naprawdę wielką skarbnicą informacji, którą możesz wykorzystać na swoją korzyść – na przykład obstawiając kolejne spotkania drużyn, które właśnie zobaczyłeś na boisku. To zresztą taktyka stosowana znacznie częściej, niż mogłoby Ci się wydawać.

3. Patrz na typy z zewnątrz

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W Internecie dość łatwo jest znaleźć serwisy czy blogi publikujące swoje własne typy na dziś. Choć nie wszystkie takie są, niektóre potrafią być naprawdę wartościowe. Oczywiście nie możesz polegać na niezaufanych źródłach – na przykład w postaci wpisów niedoświadczonych użytkowników na bukmacherskich forach dyskusyjnych. Wchodząc jednak na serwis poświęcony wyłącznie bukmacherce i posiadający swoje doświadczenie na jej polu, możesz liczyć na większy profesjonalizm. Pamiętaj jednak, że typy na dzisiaj mają wartość tylko wtedy, gdy są poparte analizą. Samo wskazanie potencjalnego zwycięzcy konkretnego spotkania nie powinno być dla Ciebie wystarczalne.

4. Nie ignoruj kursów bukmacherskich

Kursy bukmacherskie są tym, co ma w zakładach bardzo duże znaczenie. Stanowią bowiem odzwierciedlenie tego, co sądzą bukmacherzy na temat konkretnego spotkania sportowego. Mniejszy kurs oznacza, że bukmacher uważa rynek za bardziej prawdopodobny do wystąpienia (a przez to nie chce stracić więcej, gdybyś zdecydował się na niego postawić). Analogicznie jest z wyższym kursem – ten największy oznacza też ogromne ryzyko porażki. Pamiętaj jednak, że bukmacherzy również się mylą, a wychwytywanie rynków tak opłacalnych, jak i po prostu dających szansę na sukces, jest jedną z tych rzeczy, które potrafią przynieść korzyści.

5. Nie stawiaj tylko na jeden rynek

Twoje dotychczasowe darmowe typy bukmacherskie dotyczyły wyłącznie tego, która z drużyn biorących udział w konkretnym meczu wygra? Zerwij z tym i zacznij przeglądać również mniej standardowe rynki. Zwłaszcza że są one nie tylko ciekawsze, ale i często bardziej opłacalne. W ich znajdywaniu pomoże Ci zarówno wspomniana wcześniej analiza bukmacherska, jak i oglądanie spotkań sportowych. Jeżeli na przykład w czasie trwania meczu piłkarskiego zauważyłeś sporą agresję konkretnej drużyny, ale też brak kompromisów w linii defensywnej lub ofensywnej, możesz śmiało celować w rynek związany z żółtymi kartkami oraz faulami. Jeśli z kolei spodziewasz się dominacji, nie stawiaj na to, że dany zespół wygra, a że będzie posiadał piłkę przez dłuższy czas. Inne rynki, ale również faworyzujące “Twój” zespół często pozwolą Ci sięgnąć po znacznie większe wygrane.

Oczywiście nie mówimy tutaj o tym, byś unikał rynku 1X2 – ten też potrafi być tak emocjonujący, jak i po prostu opłacalny. Z tym jednak, że naucz się korzystać również z innych zdarzeń – to pozwoli Ci poszerzyć własne horyzonty i nabrać większej skuteczności w swoich własnych zakładach bukmacherskich.

5 / 5. Ocen: 55

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

5 zasad skutecznego obstawiania Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj