Legalny bukmacher PZBuk oferuje swoim graczom promocją powitalnej, w której to przyznaje darmowe środki za dokonanie pierwszej wpłaty. Wysokość otrzymanej wpłaty uzależniona jest od wysokości depozytu. Maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Jednak chcąc skorzystać z tej formy bonus koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularz rejestracyjnym.

Bonusy u bukmachera PZBuk 2020

Bonusy u bukmachera PZBuk 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który nie korzystał wcześniej z usług legalnego bukmachera PZBuk Polska.

Warunki promocji są bardzo proste. Krok pierwszy jest to dokonanie rejestracji konta. Tą czynność można jedynie wykonać na stronie bukmachera www.pzbuk.pl. Proces założenia konta jest bardzo prosty i zajmie dosłownie kilka minuty. Bowiem wystarczy tam wpisać imię, nazwisko oraz login, a także hasło.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Aktualny kod promocyjny u bukmachera PZBuk

Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. To sprawi, że bukmacher PZBuk dokona aktywacji bonusu powitalnego. Warto wziąć jest pod uwagę fakt, że później już typer nie będzie posiadał możliwości, aby go wpisać.

betfan kod promocyjny

Wysokość otrzymanego bonusu uzależniona jest tylko do gracza, ponieważ legalny bukmacher PZBuk przyznaje bonus 100% wpłaty jaką typer dokonał:

Przykład: Użytkownik dokonał wpłaty w wysokości 400 PLN. Równowartość tej kwoty otrzyma w formie środków bonusowych. Razem typer będzie posiadał 800 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus znajdzie się na koncie gracza automatycznie po tym jak bukmacher PZBuk dokona zaksięgowania wpłaty.

Każdy gracz w ramach tej promocji może otrzymać do 500 PLN.

Gracze, którzy będą posiadali konto u tego bukmachera mogą korzystać z innych ciekawych promocji, jak chociażby „Komborakieta”, w której to wspomniany operator zwiększa wygrane z tenisa, czy też „Kombodoładanie”, gdzie można liczyć na większe wygraną nawet o 15%.


Cherry Online Polska zezwolenie z dnia 28 czerwca 2018 r. nr PS4.6831.26.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów