Aalborg vs Nantes typ i analiza 23.11.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę rozpocznie się siódma kolejka Ligi Mistrzów, a więc można powiedzieć, że wkraczamy w połowę fazy grupowej i już teraz każde spotkanie będzie szalenie ważne, a szczególnie te może zadecydować o pozostaniu w walce o top 2 fazy grupowej, które daje naprawdę duży handicap w dalszej rywalizacji, bo premiuje bezpośrednio do ćwierćfinałów.

Aalborg vs Nantes typ i analiza 23.11.2022r. - środa.
Aalborg vs Nantes typ i analiza 23.11.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania Aalborg vs Nantes.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.38 – 10.00 – 3.70 (Fortuna),
  • 1.42 – 10.00 – 3.70 (STS),
  • 1.40 – 11.00 – 3.85 (Betclic).

Wicemistrzowie Danii w ostatnich dwóch kolejkach Ligi Mistrzów zdobyli tylko jeden punkt, ale grali z THW Kiel i Barceloną, a wiec bardzo ciężkimi rywalami choć zjazd formy jest widoczny gołym okiem co potwierdza ostatnia ligowa porażka z Kolding 25:27, gdzie przecież wystąpił Hansen, Palmarsson, Sandell, Claar czy Bjornsen, więc nie oszczędzali swoich asów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nantes ostatni mecz w Lidze Mistrzów również przegrało, ale też zmierzyli się z obrońcami tytułu – Barceloną i to na wyjeździe więc ta porażka wliczona w koszta podobnie jak przegrana z Łomżą Industrią Kielce, z którą przegrali na inaugurację, a i tak obecnie zajmują trzecie miejsce w ośmioma oczkami na koncie.

Choć na papierze skład gospodarzy wygląda dużo lepiej to jednak goście przed tym meczem wyglądają na drużynę, która obecnie znajduje się w lepszej formie. Co ciekawe zarówno Aalborg w tym sezonie gorzej wygląda we własnej hali jak Nantes na wyjeździe, ale mimo wszystko atut własnego parkietu będzie po stronie Duńczyków i dlatego też zapewne wygrają, ale po bardzo bliskiej grze, w której na 80% szans Nantes obroni handicap 3.5.

SpotkanieTypKursBukmacher
Aalborg vs Nantes2 (+3.5)1.70Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Aalborg vs Nantes typ i analiza 23.11.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj