Aalborg vs THW Kiel typ i analiza 15.12.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy do grupy B, w której w czwartek dojdzie do wielu ciekawych spotkań, a zdecydowanie najbardziej wyrównany bój powinniśmy ujrzeć w Danii, gdzie wicemistrz tego kraju podejmie wicemistrzów Niemiec, a więc legendarny zespół THW Kiel i stawką tego spotkania będzie czwarte miejsce w grupie na koniec 2022 roku.

Aalborg vs THW Kiel typ i analiza 15.12.2022r. - czwartek.
Aalborg vs THW Kiel typ i analiza 15.12.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Aalborg vs THW.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.97 – 8.80 – 2.28 (Fortuna),
  • 1.95 – 8.75 – 2.25 (STS),
  • 1.95 – 8.80 – 2.26 (Betclic).

Na pewno więcej można było się spodziewać po zespole z Aalborgu, bo transfery Hansena, Palmarssona, Sandella czy Bjornsena sugeruwały, że Aalborg mierzy w powrót do Final Four i wielkiego finału Ligi Mistrzów, a tu na razie jest spore rozczarowanie i tylko siedem punktów w dziewięciu spotkaniach to wynik bardzo słaby i sugeruje bardzo ciężką drogę do awansu do czwórki.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

THW Kiel też ostrzyło sobie zęby na dużo lepszy rezultat, ale tu akurat mocno plany pokrzyżowały kontuzje szczególnie Sagosena i Pekelera, którzy już wrócili do gry, ale obecnie uraz leczy Duvnjak choć Chorwat w tym sezonie nie był jakimś wielkim wzmocnieniem popularnych Zebr to jego doświadczenie jest zawsze przydatne.

Powrót dwóch bardzo ważnych ogniw sprawił, że gra THW Kiel wygląda dużo lepiej i udało im się nawet urwać punkt Barcelonie i ostatnio we własnej hali bez większych problemów pokonali Nantes, a więc obecnie trzecią siłę w grupie. W ich pierwszym starciu padł remis 36:36, ale mecz odbywał się bez ww. dwójki choć z Duvnjakiem składzie, ale mimo wszystko siła rażenia Zebr w tym spotkaniu będzie dużo większa i to oni powinni na koniec roku wywalczyć dwa jakże cenne punkty.

SpotkanieTypKursBukmacher
Aalborg vs Kiel22.35Superbet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Aalborg vs THW Kiel typ i analiza 15.12.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj