AEK Ateny vs Nimes typ i analiza 22.02.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Przechodzimy do grupy D, w której jeszcze wszystkie rozstrzygnięcia są możliwe no może prócz tego, że Nimes ma już pewny awans i nie wypadnie z pierwszej czwórki, zaś reszta drużyn jeszcze wciąż w grze o awans i do końca będzie można spodziewać się sporych emocji.

AEK Ateny vs Nimes typ i analiza 22.02.2022r. - wtorek.
AEK Ateny vs Nimes typ i analiza 22.02.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania AEK vs Nimes.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.70 – 8.20 – 1.71 (Fortuna),
  • 2.75 – 8.75 – 1.65 (STS),
  • 2.70 – 7.50 – 1.71 (Betclic).

AEK po dwóch kolejkach wyglądał nawet na czarnego konia całego turnieju, ale jednak potem przyszło pięć porażek z rzędu i teraz sprawa ich awansu stoi pod sporym znakiem zapytania, a i również nie mają marginesu błędu choć trzeba przyznać, że dwukrotnie w tych pięciu meczach byli bardzo bliscy zdobycia punktów.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nimes z kolei jest bardzo blisko wygrania grupy choć z początku dość sensacyjnie przegrali u siebie z… AEK Ateny, ale mimo wszystko liga Francuska ma mocne drużyny, a Nimes to top 5 tej ligi i na co dzień występuje tu multimedalista Guigou, ale dziś zagrają bez Tobie Luca, a więc z osłabioną drugą linią.

Ostatnio nawet z Luciem bardzo mocno męczyli się z Eurofarm Pelisterem ostatecznie wygrywając dwoma bramkami, a zespół z Macedonii do Francji pojechał dość mocno osłabiony. Wygląda na to, że Francuzi złapali lekką zadyszkę lub już na pół gwizdka chcą dokończyć fazę grupową, bo w ost trzech spotkaniach trzy punkty powinny zagwarantować zwycięstwo w grupie, a może nawet i dwa. Dziś AEK stoi pod ścianą, a zagrają w najmocniejszym składzie i dlatego też na 75% nie przegrają tego spotkania.

SpotkanieTypKursBukmacher
AEK – Nimes1X2.05Pzbuk

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AEK Ateny vs Nimes typ i analiza 22.02.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj