AGO Rogue vs Goskilla typ i analiza 01.06.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kontynuujemy serię z Ultraligą, w której wczoraj właściwie wszystko przebiegło zgodnie z planem z jedną niespodzianką w postaci wygranej IHG, ale skupmy się na obrońcach tytułu, którzy wczoraj pokazali, że wcale nie będą chcieli zwalniać i pokazali moc już w pierwszym spotkaniu na Zero Tenacity.

AGO Rogue vs Goskilla typ i analiza 01.06.2022r. - środa.
AGO Rogue vs Goskilla typ i analiza 01.06.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania AGO vs Goskilla.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obrońcy tytułu przed sezonem dokonali zmiany na pozycji wspomagającego i tu pojawił się wielki zawodnik promisq, który był kiedyś subem w G2, czy ma spore doświadczenie z LEC i już w pierwszym spotkaniu pokazał, że serio traktuje przygodę z Ultraligą, gdzie razem z Luckerem zaorali dolną alejkę.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Goskilla wczoraj pokazała, że wniesie sporo kolorytu w drafty w Ultralidze, gdzie wyciągnęli Sorakę na środkową alejkę, czy duet Swain i Sennę na dolną część mapy. Choć co do egzekucji tego draftu można mieć sporo do zarzucenia i ostatecznie przegrali na Forsaken to jednak na pewno będą ciekawą drużyną.

Sinmivak w wywiadzie pomeczowym przyznał, że AGO miało tylko trzy bloki scrimów przed sezonem i było trochę widać, że każdy grał swoją grę, ale indywidualnie mają naprawdę dobre mechaniki, więc dziś nie będą mieć problemu z wygraniem gry, ale zapewne pojawi się pewnie kilka błędów, które Goskilla wykorzysta i ostatecznie mapa zakończy się przynajmniej 26 zabójstwami na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
AGO – Goskillaover 25.5 zabójstw1.84STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AGO Rogue vs Goskilla typ i analiza 01.06.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj