AGO Rogue vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.01.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę czeka nas chyba największy szlagier w tegorocznej Ultralidze za równo jeśli chodzi o markę organizacji, ale chyba również jeśli chodzi o poziom tegorocznych składów w UL choć wyniki z pierwszych tygodni IHG nie sugerują by Ci byli mocni.

AGO Rogue vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.01.2022r. - środa.
AGO Rogue vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.01.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania AGO vs IHG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Jak widać kursy na te spotkanie zaskakująco wysokie na AGO Rogue, choć i tak niższe od 1.30, ale bukmacherzy czują respekt przed nazwą IHG, która na polskiej scenie jest najbardziej znaną organizacją, ale wystawiać kursy tylko ze względu na nazwę? Szczerze na chwilę obecną wystawiłbym nie więcej niż @1.10

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

IHG lekko przebudowane bo dołączyli Warszi na środek i Piwek na pozycję strzelającego, ale na razie kompletnie nie pokazują ich potencjału na top 2 w tym sezonie Ultraligi i jeszcze przed meczem z AGO Rogue notują bilans 2-3, a zapewne po dzisiejszej porażce z AGO będzie to 2-4 z tygodniem 0-2 i bardzo słabym występem na Komil&Friends.

AGO w gazie miażdży kolejnych zawodników i choć według mnie na IHG trochę bardziej się zepną by nie popełnić głupich błędów, które by mogły dać ewentualną przewagę rywalom to i tak bez problemu powinni ich ograć. Myślę, że aż tak wielu zabójstw tu nie ujrzymy, ale kontrolowaną rozgrywkę przez AGO i kolejny stomp w ich wykonaniu na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
AGO vs IHG1 (-10.5)1.94STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AGO Rogue vs Illuminar Gaming typ i analiza 26.01.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Gen.G vs T1 typ i analiza 11.06.2023r. – niedziela.

Siódmego czerwca wystartowała również koreańska liga LCK i oczywiście chodzi o grę League of Legends i już w pierwszym...

Typy na dzisiaj