AGO Rogue vs Iron Wolves typ i analiza 22.03.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Znamy skład, który będzie reprezentował nasz region na EU Masters, ale jeszcze do rozstrzygnięcia zostało to, które drużyny rozpoczną turniej już od fazy kwalifikacyjnej, a które awansują bezpośrednio do fazy grupowej, a dziś pierwszy mały finał Ultraligi sezonu siódmego.

AGO Rogue vs Iron Wolves typ i analiza 22.03.2022r. - wtorek.
AGO Rogue vs Iron Wolves typ i analiza 22.03.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania AGO vs ZT.

Aktualne kursy bukmacherów:

Przegrany tego spotkania jeszcze dostanie swoją szansę w drabince przegranych, ale i tak stawka jest wysoka, bo dzisiejszy wygrany awansuje już do dużego finału i jednocześnie do głównej drabinki EU Masters, więc gra jest warta świeczki. Skład tego spotkania szczególnie po półmetku rywalizacji może jednak ciut zaskakiwać, ale trzeba przyznać, że Iron Wolves w drugiej części sezonu zagrali bardzo dobrze.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Iron Wolves tak jak AGO Rogue w drugiej części sezonu wykręcili wynik 7-2, co przy gorszej formie Team ESCA Gaming dało bezpośredni awans do małego finału, ale wyniki by się nie zmieniły żeby gra się nie zmieniła, bo szczególnie Souli i właściciel organizacji Saulius weszli na niesamowicie wysoki poziom.

Jednak Iron Wolves ma jedną słabość i jest nią Yashiro, który świetne występy przeplata tymi słabszymi i w zaledwie siedmiu z osiemnastu map miał przewagę w creep score, a i również zadane obrażenia i KDA nawet w niektórych zwycięskich spotkaniach nie imponowało. Właśnie najgorsze spotkania zaliczał przeciwko AGO i jeśli Lucker utrzymał formę to nie daję więcej niż 20% szans na to by Iron Wolves ugrało więcej niż mapę.

SpotkanieTypKursBukmacher
AGO vs Iron Wolves1 (-1.5 map)1.50Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AGO Rogue vs Iron Wolves typ i analiza 22.03.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj