AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę poznamy zwycięzcę siódmego sezonu Ultraligi i o te miano powalczy AGO Rogue, o czym wiadomo już od tygodnia z Team ESCĄ Gaming, która to ekipa we wtorek po pasjonującym meczu zapewniła sobie awans do finału pokonując ostatecznie Iron Wolves 3:2.

AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. - środa.
AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania AGO vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Skład finału szczególnie po pierwszej części sezonu nie może dziwić choć trzeba przyznać, że ESCA we wtorek przebyła długą drogę z nieba do piekła by ostatecznie znaleźć się w niebie. Indywidualnie wyglądają fantastycznie, ale jednak przez ten młody wiek ponosi ich ułańska fantazja, która dała drugie życie Iron Wolves.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Pięć map w spotkaniu IW vs Esca to ogromny prezent dla AGO, które dziś mogło usiąść i przez 3-4h analizować grę jak i drafty obu zespołów, a szczególnie te drugie były dość mocno jednowymiarowe i właściwie były problemem zarówno jednych jak i drugich. Jeśli ESCA nic nie przygotuje na finał to AGO ma dość łatwe draftowanie.

Ogólnie ESCA gra fantastycznie indywidualnie i w walkach drużynowych również się odnajdują, ale z Mrozkiem na środku jest strasznie jednowymiarowa właśnie w draftowaniu i wybory środkowego Eski mocno wpływają na wybory np. na górnej alejce, gdzie dziś Heszero zagra na Sinmivaka, a nie Kakena. Przez to raczej mają małe szanse w finale, ale dzięki fantastycznym pojedynczym występom może mapę urwą jednak na 80% AGO wygra to minimum 3:1.

SpotkanieTypKursBukmacher
AGO vs ESCA1 (-1.5 map)1.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj