AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środę poznamy zwycięzcę siódmego sezonu Ultraligi i o te miano powalczy AGO Rogue, o czym wiadomo już od tygodnia z Team ESCĄ Gaming, która to ekipa we wtorek po pasjonującym meczu zapewniła sobie awans do finału pokonując ostatecznie Iron Wolves 3:2.

AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. – środa.

Typ i analiza spotkania AGO vs ESCA.

Aktualne kursy bukmacherów:

Skład finału szczególnie po pierwszej części sezonu nie może dziwić choć trzeba przyznać, że ESCA we wtorek przebyła długą drogę z nieba do piekła by ostatecznie znaleźć się w niebie. Indywidualnie wyglądają fantastycznie, ale jednak przez ten młody wiek ponosi ich ułańska fantazja, która dała drugie życie Iron Wolves.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Pięć map w spotkaniu IW vs Esca to ogromny prezent dla AGO, które dziś mogło usiąść i przez 3-4h analizować grę jak i drafty obu zespołów, a szczególnie te drugie były dość mocno jednowymiarowe i właściwie były problemem zarówno jednych jak i drugich. Jeśli ESCA nic nie przygotuje na finał to AGO ma dość łatwe draftowanie.

Ogólnie ESCA gra fantastycznie indywidualnie i w walkach drużynowych również się odnajdują, ale z Mrozkiem na środku jest strasznie jednowymiarowa właśnie w draftowaniu i wybory środkowego Eski mocno wpływają na wybory np. na górnej alejce, gdzie dziś Heszero zagra na Sinmivaka, a nie Kakena. Przez to raczej mają małe szanse w finale, ale dzięki fantastycznym pojedynczym występom może mapę urwą jednak na 80% AGO wygra to minimum 3:1.

SpotkanieTypKursBukmacher
AGO vs ESCA1 (-1.5 map)1.65STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AGO Rogue vs Team ESCA Gaming typ i analiza 30.03.2022r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Benfica vs Magdeburg typ i analiza 29.05.2022r. – niedziela.

Dotarliśmy do wielkiego finału Ligi Europejskiej, w którym zmierzą się zespoły z Niemiec - Magdeburg oraz Portugalii - Benfica....

Typy na dzisiaj