AGO Rogue vs Zero Tenacity typ i analiza 09.08.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

We wtorek rozegramy mały finał w naszej rodzimej Ultralidze i zmierzą się w nim ekipy AGO i Zero Tenacity, a stawką będzie awans do dużego finału i już zapewniona faza grupowa w EU Masters, zaś przegrany dostanie jeszcze jedną szansę na awans dalej, ale droga do wygrania splitu trochę się wydłuży.

AGO Rogue vs Zero Tenacity typ i analiza 09.08.2022r. - wtorek.
AGO Rogue vs Zero Tenacity typ i analiza 09.08.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania AGO vs ZT.

Aktualne kursy bukmacherów:

AGO Rogue można powiedzieć, że otarło się o perfekcyjny split, ale w ostatnim tygodniu dość niespodziewanie przegrali dwie gry, choć ta druga była raczej konsekwencją porażki na Gentelmen’s Gaming, bo w meczu z Illuminar Gaming to już była czysta zabawa na Summoners Rifcie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zero Tenacity z kolei latem było naprawdę solidną drużyną, która jakby nie liczyć dwóch wpadek z Goskillą i Iron Wolves przegrywała tylko z AGO Rogue dwukrotnie najpierw na starcie sezonu, gdzie zostali zdemolowani w 25 minut, potem zaś w siódmym tygodniu, gdzie od 15 do 30stej minuty mieli przewagę w złocie jednak genialna walka drużynowa rozstrzygnęła walkę na korzyść mistrzów z wiosny.

Oczywiście dużo bardziej bym sobie życzył by te best of five wyglądało jak ostatni pojedynek między AGO, a Zero Tenacity i jestem przekonany, że tak będzie w końcu ZT ma w swoich szeregach bardzo doświadczonych zawodników jak Sebekx. Za to nie jestem przekonany, czy stać ich na urwanie mapy, bo nawet gdy mieli przewagę to AGO grało tak, że rywale nie potrafili w żaden sposób ich stłamsić i powiększać przewagę. Jeśli nie znajdą na to recepty to nawet jak w każdej mapie po piętnastej minucie będą mieli przewagę w złocie to AGO bez problemu będzie nadrabiać straty w walkach drużynowych i na 70% wygrają ten pojedynek 3:0.

SpotkanieTypKursBukmacher
AGO vs Zero Tenacity3:02.49Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

AGO Rogue vs Zero Tenacity typ i analiza 09.08.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Oh My God vs JD Gaming typ i analiza 07.06.2023r. – środa.

Jeśli chodzi o najważniejsze światowe ligi to letni sezon ruszył już w chińskim LPLu, a więc najmocniejszej lidze świata...

Typy na dzisiaj