Alior Bank Team vs Maturalni Forsaken typ i analiza 15.03.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W środe poznamy pełen skład i najlepszą czwórkę tego sezonu w Ultralidze i na pewno czeka nas dużo ciekawsza para i sama seria best of five powinna być przynajmniej jedną mapę dłuższa niż ta wtorkowa, bo w końcu zmierzą się ze sobą dwie dużo bardziej wyrównane ekipy.

Alior Bank Team vs Maturalni Forsaken typ i analiza 15.03.2023r. - środa.
Alior Bank Team vs Maturalni Forsaken typ i analiza 15.03.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Alior Bank vs Forsaken.

Aktualne kursy bukmacherów:

Alior Bank Team do tych Play Offów awansowało rzutem na taśmę, bo dzięki wygranej w ostatniej kolejce przeciwko Iron Wolves zrównali się z nimi bilansem ogólnym, ale wyprzedzili ich bilansem bezpośrednim. Na pewno nie jest to dobra faza grupowa w ich wykonaniu, bo przecież to stary prawie cały skład IHG, więc zarówno doświadczenie i zgranie powinno przemawiać na ich korzyść.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Maturalni Forsaken to z kolei prawdziwa międzynarodowa tykająca bomba, bo w swoim rosterze mają Portugalczyka, Litwina, Bułgara, Estończyka i obywatela Rumunii, a mimo to udało im się zrobić wynik 9-9 i czwarte miejsce. Najbardziej zaskakujący był fakt, że zgranie i komunikacja w tak mieszanym składzie była naprawdę na wysokim poziomie.

Jednak zmieniamy system rozgrywania spotkań i serie best of five mają zawsze swoją historię i często kilkuletnie doświadczenie przeważa, więc tu na pewno ukłon w stronę Alior Banku. Choć w sezonie zasadniczym Forsaken wygrało 2:0 to można powiedzieć, że to Ariol Bank strolowało zarówno pierwszą jak i drugą grę, więc mocno bym tego nie brał pod uwagę. Jednak najbardziej zastanawiającym był fakt, że Orbito Anonymo wybrało grę przeciwko IHG, a nie jakby wyglądało to po tabeli Alior Bank i choć wybór ten na pewno był słuszny, ale jednak fakt, że dażą większym respektem drużynę z niższego seedu sugeruje, że w dłuższych seriach AB jest bardzo groźne i według mnie na 65% wygrają tę rywalizację.

SpotkanieTypKursBukmacher
Alior Bank vs Forsaken11.80Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Alior Bank Team vs Maturalni Forsaken typ i analiza 15.03.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj