Alior Bank vs Dsyre typ i analiza 24.08.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Niestety zapewne jutro pożegnamy ostatnią formację z Ultraligi w turnieju EMEA Masters, który dla naszej rodzimej ligi w tym roku jest fatalny, ale jeszcze nie możemy do końca skreślać AB, bo przy wyniku 3-0 w czwartek jakieś szanse na awans mają choć w dwa dni musieliby odnaleźć formę i grać o dwie lub trzy klasy lepiej.

Alior Bank vs Dsyre typ i analiza 24.08.2023r. - czwartek.
Alior Bank vs Dsyre typ i analiza 24.08.2023r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania AB vs Dsyre.

Aktualne kursy bukmacherów:

Powiedzieć, że Alior Bank we wtorek zagrało fatalnie brzmiałoby jak komplement w stronę zespołu z Ultraligi bo właściwie dostali trzy szybkie stompy, gdzie w żadnym ze spotkań nie wytrzymali nawet 26 minut i tracili średnio do rywali minimum 15k złota oraz dostali miano najgorszej drużyny w fazie grupowej EMEA.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dsyre za to po pierwszym dniu rywalizacji w głównej drabince ma 1:2, ale oni i tak na tym turnieju dokonali sporo, bo przecież w Play Inach wyeliminowali turecki FUT Esports, gdzie mało kto dawał im szanse na awans, a tu w głównej drabince walczą jak równy z równym i mają realne szanse na wyjście do dalszej fazy.

Będzie to pierwsze spotkanie obu ekip w czwartek, więc czwarte ogółem, czyli dwie ekipy jeszcze będą mieć realne szanse w walce o awans także nie ma mowy tu o jakimś 'pajacowaniu’ i wybieraniu dziwnych postaci, a w normalnej Lidze Legend dwa dni temu już w trzynastej minucie mogliśmy właściwie zamykać te spotkanie, a kompozycyjnie nie było tragedii po stronie Alior Banku i kompletnie nie wierzę by AB mogło odmienić coś w swojej grze i według mnie Dsyre bez problemu znów ich pokona.

SpotkanieTypKursBukmacher
Alior Banks vs Dsyre21.57Betfan

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Alior Bank vs Dsyre typ i analiza 24.08.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj