Arabia Saudyjska vs Słowenia typ i analiza 12.01.2023r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Naszą grupę uzupełniają drużyny Francji, Arabii Saudyjskiej i Słowenii i właśnie dwie ostatnie drużyny w czwartek rozpoczną swoją rywalizację w katowickim Spodku i oczywiście murowanym faworytem tego spotkania są europejczycy, którzy są typowani do 'czarnego konia’ turnieju.

Arabia Saudyjska vs Słowenia typ i analiza 12.01.2023r. - czwartek.
Arabia Saudyjska vs Słowenia typ i analiza 12.01.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Arabia Saudyjska vs Słowenia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 19.00 – 31.00 – 1.01 (Fortuna),
  • 19.25 – 30.00 – 1.01 (STS),
  • 19.00 – 30.00 – 1.01 (Betclic).

W Arabii Saudyjskiej największą gwiazdą jest ich.. selekcjoner Jan Pytlick, który dwukrotnie ma sporo sukcesów w żeńskim szczypiorniaku szczególnie godne uwagi jest dwukrotny złoty medal IO z reprezentacją Danii, czy też Mistrzostwo Europy z tą samą ekipą, ale tu raczej nie zdziała cudów, bo żaden z Saudyjczyków nie gra poza swoim krajem, a i również ciężko szukać takich z dobrymi warunkami fizycznymi.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Blagotinsek czy Mackovsek będą mieć 10-15 cm przewagi nad swoimi oponentami, a przecież to nie są jedyne gwiazdy, które Uros Zorman powołał na turniej w Polsce i Szwecji, bo zobaczymy tu jeszcze Vlaha, Doleneca, Cehte, Makuca czy grających kiedyś dla zespołu z Kielc Bombaca i Janca. Właściwie wszystkie pozycje są bardzo mocno obsadzone.

Dwumecz Arabii Saudyjskiej z Danią obnażył słabość ekipy z Azji, gdzie w jednym ze spotkań okazali się być słabsi o aż 27 bramek i choć Dania jest jednym z największych faworytów do złota to jednak te spotkania dobitnie pokazały, że Saudyjczycy przyjechali tu zbierać doświadczenie i będą tłem dla reszty grupy. Słoweńcy mają brutalnie szybki atak w drugie tempo jak i kontry, których powinni w tym meczu mieć przynajmniej kilkanaście i ostatecznie wygrają różnicą minimum 12 trafień.

SpotkanieTypKursBukmacher
Arabia – Słowenia2 (-11.5)2.25Superbet

5 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Arabia Saudyjska vs Słowenia typ i analiza 12.01.2023r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj