Astralis vs Fnatic typ i analiza 08.04.2023r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Choć na święta większość sportów troszeczkę wyhamowuje z intensywnością to w e-sporcie, a szczególnie w League of Legends rywalizacja będzie szła pełną parą i w europejskich rozgrywkach LEC rozpoczynamy drugą fazę grupową, w której osiem ekip powalczy o kolejny bilet na MSI.

Astralis vs Fnatic typ i analiza 08.04.2023r. - sobota.
Astralis vs Fnatic typ i analiza 08.04.2023r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Astralis vs Fnatic.

Aktualne kursy bukmacherów:

Astralis pierwszą fazę grupową dość sensacyjnie skończyło na drugim miejscu w lidze i zakończyli ją serią aż czterech zwycięstw z rzędu, gdzie po drodze pokonali m.in Vitality jednak w tej fazie głównie żerowali na błędach swoich oponentów i trzeba im oddać, że potrafili wyciągać spore przewagi z nich.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Fnatic z kolei po starcie 0-4 wyglądało na drużynę, która znów odpadnie już po pierwszej fazie grupowej, ale potem zmienili swój styl gry i zaufali ich nowemu nabytkowi Oscarininowi, który zaczął grać postaciami carry na górnej alei i ich gra diametralnie się zmieniła dzięki czemu wyciągnęli swój wynik do stanu 4-5 i pewnie awansowali dalej.

Wydaje mi się, że w tej grupie faworytami do wyjścia i tak będą Vitality oraz MAD Lions, a te spotkanie będzie o trzecie miejsce w grupie. Pierwsza faza grupowa była naprawdę dziwna i wiele zespołów popełniało wiele dziwnych błędów oraz potrafiło już w drafcie zbyt mocno eksperymentować i przegrywać gry, a Astralis było ekipą, która grała swoje i byli najzwyczajniej w świecie najsolidniejsi w tej fazie i starczyło to na drugie miejsce. Jednak w seriach best of three według mnie przegrają wszystkie trzy spotkania, bo ta solidność to zdecydowanie za mało, a Astralis nie pokazywało przebłysków dużo lepszej gry, z kolei Fnatic jak najbardziej złapali swój styl i myślę, że jak ktoś ma zamieszać w stawce i wygrają te spotkanie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Astralis vs Fnatic22.02STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Astralis vs Fnatic typ i analiza 08.04.2023r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj