Atlanta Hawks vs Brooklyn Nets typ i analiza 11.12.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kolejna noc z piątku na sobotę zapowiada się naprawdę pasjonująco i na dziewięć pojedynków postanowiłem wybrać dwa, a może jak czas pozwoli nawet i trzy spotkania. Na start bardzo interesujący mecz i w State Farm Arena  miejscowe Hawks podejmie lidera konferencji wschodniej Nets.

Atlanta Hawks vs Brooklyn Nets typ i analiza 11.12.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Hawks vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Kursy są bardzo wyrównane , ale według mnie trochę zbyt mocno promują zespół gospodarzy, którzy we własnej hali notują 8-4, a więc nieźle jednak nie można powiedzieć, że to jakaś twierdza, a już nawet Nets na wyjeździe ma lepszy bilans 9-3.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

W szczególności, że dziś zespół z Atlanty wystąpi bez Bogdanovicia, Okongwu, Huntera i Hilla. U gości wciąż dłuższą kontuzję leczy Harris i za brak szczepionki pauzuje Irving, ale według pierwotnych informacji absencji miało być dużo więcej, bo wolne mieli dostać Durant i Aldridge jednak te informacje nie potwierdziły się.

Bez Duranta i Aldridge w składzie z takimi kursami bym się zgodził jednak szczególnie gdy gra Kevin to z Jamesem Hardenem tworzą zabójczy duet w ofensywie, a Atlanta pod względem defensywy jest czwartą drużyną od końca w konferencji wschodniej. Oczywiście w ofensywie mają również swoje gwiazdy jak Trae Young, ale według mnie to zdecydowanie za mało dlatego na 75% te spotkanie wygra Nets.

SpotkanieTypKursBukmacher
Hawks – Nets22.10STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Atlanta Hawks vs Brooklyn Nets typ i analiza 11.12.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj