Atleta vs Bisons typ i analiza 21.04.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Wracamy po chwilowej przerwie świątecznej, ale również przerwie w EU Masters. Od dzisiaj codziennie będzie wyjaśniać nam się jedna grupa i tym razem rozpoczynamy od grupy D i po pierwszych trzech kolejkach grupa ta wygląda na najnudniejszą i najbardziej spolaryzowaną ze wszystkich.

Atleta vs Bisons typ i analiza 21.04.2022r. - czwartek.
Atleta vs Bisons typ i analiza 21.04.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Atleta vs Bisons.

Aktualne kursy bukmacherów:

Włoska Atleta jest jedną z trzech drużyn, które w głównej fazie EU Masters nie odniosły jeszcze żadnego zwycięstwa i oczywiście ich sprawa awansu jest mocno skomplikowana szczególnie, że sama gra, bo do tej pory ginęli praktycznie 2x częściej niż zabijali, a również pod względem wziętych wież (2 na mecz), czy też zdobywanych smoków zaledwie 0.67 na grę i 16.7% ogólnych.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bisons swoim dość nieszablonowym stylem zdołało zająć drugie miejsce w LVP, ale już weryfikacja europejska. Dość gładko przegrali najpierw na UoL w 29 minutowym spotkaniu, a potem z LDLC OL w 28:30, gdzie w obu grach nie postawili faworyzowanym rywalom większego oporu.

Jeśli faworyci dzisiejszych starć będą wygrywać aż do tego meczu będzie to spotkanie o przysłowiowym meczem o pietruszkę, a w takich zawsze jest sporo zabawy. Tutaj również uważam, że może być sporo zabawy szczególnie, że Bisons potrafi kompozycyjnie podkręcić nawet w meczach o stawkę. Do tego zawodnicy Atlety na pewno będą dużo bardziej wyluzowani niż w zeszłym tygodniu, gdzie i tak średnio notowali 27.6 zabójstw na mecz. Dlatego dziś na luzie powinno być powyżej 31 zabójstw.

SpotkanieTypKursBukmacher
Atleta vs BisonsOver 30.5 zabójstw1.68Betclic

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Atleta vs Bisons typ i analiza 21.04.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj