Austria vs Argentyna typ i analiza 04.12.2021r. – sobota.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Drugi typ an sobotę z mistrzostw świata rozgrywanych w Hiszpanii i tym razem grupa H, w której właśnie występują gospodynie, ale my przyjrzymy się drużynom Austrii i Argentyny, a na obecne kursy ma tu dużo czynników poza sportowych.

Austria vs Argentyna typ i analiza 04.12.2021r. – sobota.

Typ i analiza spotkania Austria vs Argentyna.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.40 – 9.00 – 3.90 (Fortuna),
  • 1.37 – 10.00 – 4.05 (STS),
  • 1.38 – 8.90 – 4.20 (LvBet).

Oczywiście chodzi o drużynę Austrii i koronawirusa w ich szeregach, gdzie zarażone są cztery zawodniczki i selekcjoner drużyny. Oczywiście największą stratą jest absencja absolutnej liderki drużyny – Frey, jednak bukmacherzy chyba trochę zapomnieli o tym, że już w pierwszym miejscu Austria musiała sobie radzić w okrojonym składzie.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Dwanaście zawodniczek bez problemu poradziło sobie z reprezentacją Chin wygrywając 38:27 i oczywiście w pełnym składzie te zwycięstwo byłoby zapewne dużo bardziej okazalsze to jednak nawet mając 75% składu i grając bez selekcjonera nie pozostawiły złudzeń kto tam rządził.

O spotkaniu Argentyny z gospodyniami turnieju można napisać tylko tyle, że się odbyło i w drugiej połowie reprezentacja z Ameryki Południowej zaliczyła przestój 23.5 minuty bez bramki. Dopóki Hiszpanki stały płasko w obronie to przyjezdne nawet sobie radziły, ale jak wyszły tylko wyżej to ich gra kompletnie się posypała i jeśli Austria wyciągnęła wnioski z tamtego spotkania nie powinna mieć większych problemów z pokonaniem rywalek nawet mając do dyspozycji 12 zawodniczek dlatego też na handicap -3.5 dam 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Austria – Argentyna1 (-3.5)2.20Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Austria vs Argentyna typ i analiza 04.12.2021r. – sobota. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj