Austria vs Estonia typ i analiza 17.03.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W tym tygodniu klubowy męski handball odpoczywa, bo trwają eliminacje do mistrzostw Świata 2023, które odbędą się w halach Polski i Szwecji. Obecnie trwa druga z trzech rund kwalifikacji, a zwycięzca tego dwumeczu będzie miał jeszcze jednego bardzo silnego rywala w walce o awans na turniej.

Austria vs Estonia typ i analiza 17.03.2022r. - czwartek.
Austria vs Estonia typ i analiza 17.03.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Austria vs Estonia.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.15 – 12.00 – 7.50 (Fortuna),
  • 1.12 – 16.00 – 8.00 (STS),
  • 1.13 – 17.00 – 8.20 (Betclic).

Austria jest wielkim faworytem nie tylko tego spotkania, ale również całego dwumeczu i nie ma za bardzo co się tutaj łudzić o jakieś szalone wyniki, bo do Bergenz Estonia przyjechała w trzynastoosobowym składzie i choć są wśród nich najważniejsi zawodnicy jak Jaanimaa, patrail czy Johannson to jednak różnica klas jest spora.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Szczególnie, że w hali Rieden-Vorkloster Austria wyciągnie swoje największe działa z Bylikiem, Frimmelem, Weberem czy Stevanoviciem. W takim składzie całkiem fajnie powalczyli na mistrzostwach Europy, gdzie nie wyszli z grupy, ale trzeba przyznać, że w mocnej grupie z Niemcami, Białorusią i Polską pokazali się z dobrej strony.

Austria ma tutaj wszystkie atuty by ten mecz wygrać i to wygrać wysoko. Po pierwsze grają we własnej hali, a jest to dwumecz, więc warto zbudować jakąś sensowną przewagę. Po drugie mają dużo lepszy skład, zarówno wśród gwiazd jak i zaplecza kadry, bo również posiadają lepszą ligę regionalną. Oraz dysponują również dużo większym doświadczeniem wśród kadrowiczów, więc dziś na 75% wygrają przynajmniej siedmioma bramkami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Austria vs Estonia1 (-6.5)2.41Totolotek

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Austria vs Estonia typ i analiza 17.03.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj