Jako zdecydowani faworyci do swojego spotkania ligowego przystąpią hokeiści zespołu B. Bystrica, którzy na własnym lodowisku zagrają z Ziliną.

Ekipa B. Bystricy walczy o wygranie rundy zasadniczej. Na pewno jest to zadanie realne do zrealizowania, ale trzeba powiedzieć, że taki sam cel mają jeszcze inne zespoły jak: Kosice, Poprad, Nitra oraz Zvolen.

Gospodarze tego spotkania zajmują obecnie drugie miejsce mając siedemdziesiąt osiem punktów. Daje im to stratą zaledwie jednego punktu do lidera, ale patrząc na to z innej strony to przewaga nad piątek zespołem wynosi tylko pięć punktów.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Jednak w tym meczu gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów z wygraniem konfrontacji. Tym bardziej, że grają na własnym lodowisku, gdzie to zanotowali w tym sezonie siedemnaście wygranych oraz dwukrotnie ponosili porażkę.

Zilina znajduje się po drugiej stronie ligowej tabeli. Obecnie zajmują ostatnie dwunaste miejsce w lidze. Obecnie są głównymi faworytami do spadku z ligi.

A na pewno ciężko będzie poprawić tą pozycję, bowiem strata do jedenastej ekipy wnosi już sześć punktów. Do tego nie widać, znaczącej poprawy w ich grze. Owszem wygrali dwa z pięciu pojedynków, ale nic wybitnego w nich nie pokazali.

Trzeba również pamiętać, że ten pojedynek rozegrają na wyjeździe, gdzie to zanotowali zaledwie trzy wygrane i dołożyli do tego piętnaście porażek. Co jest zdecydowanie najsłabszym wynikiem w lidze.

W dodatku gości czeka tutaj bardzo trudne zadanie, ponieważ w defensywie grają wręcz fatalnie. Stracili zdecydowanie najwięcej bramek, a przyjdzie im zmierzyć się tutaj z bardzo wymagającą ekipą. W dodatku zespół Banskiej Bystricy nie ma żadnych problemów ze strzeleniem bramek. Mają przecież w swoim składzie, m.in.: Faille, Asselin, Higgs oraz Marshall, a są to czołowi zawodnicy ligi.

W tym sezonie obie ekipy grały ze sobą dwukrotnie i za każdym razem pewnie wygrała drużyna Bystricy. I również dzisiaj gospodarze nie powinni mieć żadnych problemów, aby zanotować zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
B. Bystrica – ZilinaBystrica -1.5 1.57Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów