Barca eSports vs G2 Arctic typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Większość regionalnych lig Ligi Legend już ruszyła i w letnim splicie na pewno będziemy przyglądać się nie tylko Ultralidze, bo właśnie w tej części sezonu dużo łatwiej jest uzyskać ewentualną szansę dostania się do LEC, a na pewno z klubu w Hiszpanii będzie o to dużo łatwiej niż z większości europejskich regionów.

Barca eSports vs G2 Arctic typ i analiza 02.06.2022r. - czwartek.
Barca eSports vs G2 Arctic typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Barca vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Barca po bardzo nieudanym występie na EU Masters, w którym nie przeszli nawet Play Inów zrobiła dwie zmiany i w lesie LeBrona zastąpił Hades oraz na pozycji wspomagającego za Luckiego pojawił się Efias na chwilę obecną ciężko ocenić te zmiany choć w debiucie pokonali KOI co na pewno jest pozytywem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Arctic z kolei tylko z jedną zmianą na pozycji wspomagającego za Efiasa, który odszedł właśnie do Barcy, a w jego miejsce pojawił się Alvaro, a więc zawodnik z drugiej ligi hiszpańskiej. W organizacji występuje dwóch Polaków na solo alejkach, na górze gra Sebastian Color Czyżyk, zaś na środku Bartłomiej Freeskowy Przewoźnik i już w pierwszym meczu na MAD Lions Madrid pokazali, że chcą powalczyć w tym sezonie o EU Masters.

Obie ekipy w tym sezonie będą chciały zameldować się przynajmniej w pierwszej czwórce na koniec sezonu hiszpańskiej ligi choć na pewno młody wspomagający akademii G2 będzie potrzebował trochę czasu by wskoczyć na ten poziom co inni zawodnicy. Barca niby zrobiła więcej transferów, ale zawodników, którzy zapewniają odpowiedni poziom tu i teraz i to ta różnica między tymi ekipami. W wiosennym splicie Barca dwukrotnie okazywała się lepsza od G2 i w tym meczu dam na nich 80/20.

SpotkanieTypKursBukmacher
Barca vs G211.55Betfan

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Barca eSports vs G2 Arctic typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj