Barca eSports vs Giants Gaming typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W czwartek w hiszpańskim LVP zostanie rozegrany prawdziwy hit, w którym zmierzą się ekipy Barcy i Giants, które nie ukrywają, że ich głównym celem jest wyjazd na EU Masters rozgrywany na koniec sezonu w Europie. Oczywiście by tak się stało trzeba najpierw awansować do Play offów w Hiszpanii.

Barca eSports vs Giants Gaming typ i analiza 16.06.2022r. - czwartek.
Barca eSports vs Giants Gaming typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Barca vs Giants.

Aktualne kursy bukmacherów:

Barca już zasmakowała EU Masters, a raczej jego przedbiegów, bo przegrali w fazie knockout przed głównym turniejem. Lato zaczęli od trzech wygranych w pięciu spotkaniach choć trzeba przyznać, że start w ich wykonaniu nie jest zbyt imponujący i mieli trochę szczęścia w wygranych spotkaniach.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Giants na wiosnę zaliczyło kompletny blamaż, gdzie w dwóch ostatnich spotkaniach stracili prawie pewny awans do Play offów. Przez ten fatalny występ z organizacją pożegnali się Milica, Attila i Stend. Oczywiście postanowiono ściągnąć inne gwiazdy i obecnie na środku gra legendarny Jiizuke, zaś dolną alejkę uzupełnili Keduii oraz Advienne.

Skład, w którym trzech zawodników ma doświadczenie z najlepszej ligi w Europie LEC, a Jiizuke do tego jeszcze dwa lata spędził w LCSie musi celować w EU Masters i to cel minimum, bo powinni myśleć o przynajmniej wyjściu z grupy na tym europejskim turnieju. Choć jeszcze jest parę niedociągnięć to jednak widać, że nowe nabytki Giants z czasem będą robić różnicę w takich spotkaniach, a i na dzień dzisiejszy wyglądają dużo lepiej od Barcy dlatego dziś wygrają te spotkanie na 75% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Barca vs Giants21.64Pzbuk

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Barca eSports vs Giants Gaming typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj