Barca vs Bifrost typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Startujemy z rundą Knockout w EU Masters i już w czwartek dowiemy się które cztery zespoły zasilą skład głównego turnieju i oczywiście poznamy rozkład grup, w których na pewno dwie nasze drużyny, a może i awansować do niej trzecia ekipa. Zajmiemy się tu jednak chyba najciekawszym meczem tej fazy.

Barca vs Bifrost typ i analiza 07.04.2022r. - czwartek.
Barca vs Bifrost typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Barca vs Bifrost.

Aktualne kursy bukmacherów:

Barca eSports nie miała problemu z wygraniem grupy A kończąc ją z wynikiem 5-1 i niestety trafiłem na tą jedną mapę, którą przegrali. Jednak sam styl drużyny nie zachwycił i trzeba przyznać, że z tych co wygrali grupy wyglądali zdecydowanie najgorzej ze średnim czasem gry 29:06 oraz statystykami zabójstw/śmierci 16.3-10.7. Taką grupę powinni zdominować dużo mocniej.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bifrost zgodnie z moimi przewidywaniami nie sprostał Unicorns of Love Sexy Edition i dwukrotnie musiał uznać ich wyższość, ale nie miał żadnych problemów z ogrywaniem Valiance i eSuby. Co przełożyło się na średni czas gry 30:20 oraz stosunek zabójstw do śmierci 19.8 do 16.3.

Choć bukmacherzy sugerują łatwą wygraną Barcy to ten mecz wydaje mi się, że będzie dużo bliższy niż sądzą. Jeśli Barca popełni tyle błędów indywidualnych co w grupie to Bifrost na 80% ugra mapę w tym best of three bo są zdecydowanie mocniejsi niż dotychczasowi rywale zespołu z Katalonii i posiadają naprawdę silną dolną alejkę co Odi11 potrafił już pokazać na tym turnieju.

SpotkanieTypKursBukmacher
Barca vs Bifrost2 (+1.5 mapy)1.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Barca vs Bifrost typ i analiza 07.04.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj