Benfica vs Kadetten typ i analiza 21.02.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Standardowo we wtorek rozegrana zostanie kolejna kolejka Ligi Europejskiej tym razem będzie to przedostania z nich, a więc to już ostatni dzwonek by wywalczyć sobie awans do 1/8 finału i takiego nie wywalczyli jeszcze obrońcy tytułu – Benfica, która na pewno nie zaliczy tej fazy grupowej do udanej.

Benfica vs Kadetten typ i analiza 21.02.2023r. - wtorek.
Benfica vs Kadetten typ i analiza 21.02.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Benfica vs Kadetten.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.46 – 9.40 – 3.35 (Fortuna),
  • 1.47 – 9.50 – 3.40 (STS),
  • 1.47 – 9.60 – 3.40 (Betclic).

Benfica w tym sezonie punktowała tylko z najsłabszymi drużynami w grupie: dwa zwycięstwa z Presovem i jedno z Veszpremi, a z Kadetten, Goppingen oraz Montpellier mają 0-5 i na pewno jak na obrońców tytułu i ekipę, która utrzymała swój skład personalny jest to bardzo słaby wynik i o powtórzenie sukcesu będzie im bardzo ciężko.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Mistrzowie Szwajcarii z kolei fazę grupową prawie na pewno skończą na trzecim miejscu, bo by awansować wyżej musieliby liczyć na poważne potknięcia Goppingen zaś by spaść za Benficę musieliby przegrać zarówno w bezpośrednim spotkaniu jak i potem we własnej hali z Presovem, które prawdopodobnie nie będzie miał żadnych szans.

W pierwszym spotkaniu lepsza o jedną bramkę okazała się ekipa Kadetten, ale był to dość szczęśliwy dla nich mecz, bo mieli mnóstwo wznowień i kolejnych szans po swoich rzutach i ostatecznie bramkarz Benfici odbił aż 11 piłek więcej od swojego rywala, a i tak nie ugrali nawet punktu jednak w pierwszym spotkaniu u Portugalczyków zabrakło kilku zawodników z Hiszpanem Garcią na czele. Choć statystyki Benfici nie powalają na kolana to jednak mimo aż pięciu porażek stracili mniej bramek od swoich rywali i w pierwszym spotkaniu o wyniku głównie decydował przypadek i tamtego dnia szczęście było po stronie Szwajcarów. W tym meczu na pewno Benfica będzie chciała zapewnić sobie awans z grupy i z mocniejszym personalnie składem nie powinni mieć problemu z wygraniem minimum trzema trafieniami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Benfica vs Kadetten1 (-2.5)1.95STS

3 / 5. Ocen: 2

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Benfica vs Kadetten typ i analiza 21.02.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj