Benfica vs Veszpremi KKFT typ i analiza 22.11.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Po dość długiej, bo aż trzy tygodniowej przerwie wracają rozgrywki pucharu EHF, który w tym sezonie niestety nie gości żadnego polskiego klubu choć sam turniej jest naprawdę emocjonujący i mamy kilka bardzo mocnych ekip jak obrońców tytułu portugalską Benficę.

Benfica vs Veszpremi KKFT typ i analiza 22.11.2022r. - wtorek.
Benfica vs Veszpremi KKFT typ i analiza 22.11.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Benfica vs Veszpremi.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 1.01 – 30.00 – 15.00 (Fortuna),
  • 1.01 – 35.00 – 16.00 (STS),
  • 1.01 – 35.00 – 16.00 (Betclic).

Benfica wygrała w ostatnim sezonie puchar EHF i choć była to dość spora niespodzianka to jednak samą grą zasłużyli jednak w tym sezonie już zanotowali jedną porażkę w domu przeciwko Goppingen, gdzie szczególnie Schiller i Goller zagrali popisową partię, a Djordjic i Kallman z Benfici zagrali słabsze zawody.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak we wtorek we własnej hali dostaną spotkanie na 'odbudowanie się’, bo Veszpremi ewidentnie trochę przypadkiem awansowało do fazy grupowej i na razie dość mocno zbierają tego frycowe, bo w dwóch spotkaniach zanotowali -24 w bramkach, ale gorszym jest widmo spadku w rodzimej lidze, gdzie w dziewięciu kolejkach wygrali tylko raz.

Madziarzy ewidentnie odstają w grupie A, gdzie w dwóch kolejkach dostawali przysłowiowe bęcki i uczciwie trzeba przyznać, że tej ekipy nawet nie można zaliczyć do europejskich średniaków, bo to bardziej taki typowy przeciętniak, który ogrywa kilku młodych zawodników, ale mają wielkie problemy w obronie,a Benfica potrafi grać naprawdę szybko szczególnie we własnej hali i tu zapewne będzie egzekucja i minimum 66 bramek na koniec spotkania.

SpotkanieTypKursBukmacher
Benfica vs Veszpremiover 65.51.87BetClic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Benfica vs Veszpremi KKFT typ i analiza 22.11.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj