Berlin International Gaming vs PENTA 1860 typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Również bardzo ciekawie zapowiada się letni sezon w Prime League, a więc lidze, która zrzesza organizacje z Niemiec, w której również mamy trójkę Polaków i oczywiście najbardziej będziemy przyglądać się BIG, a to za sprawą dwójki naszych rodaków w tej formacji, która powinna powalczyć o najwyższe cele w tej lidze.

Berlin International Gaming vs PENTA 1860 typ i analiza 02.06.2022r. - czwartek.
Berlin International Gaming vs PENTA 1860 typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania BIG vs PENTA.

Aktualne kursy bukmacherów:

W BIG przed sezonem doszło do sporej roszady i na letni split mają nowego trenera Simona, zawodnika górnej alejki Ventaira i oczywiście całkowicie przebudowaną dolną aleję, gdzie do składu dołączyła dwójka Polaków Harpoon oraz Marlon, a więc ex botlane Team Esca Gaming. Skład budowany z myślą by zająć wyższe niż czwarte miejsce w ostatnim splicie.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

PENTA 1860, również na pewno chciałaby poprawić swój poprzedni wynik, bo na wiosnę zajęli dopiero ósme miejsce choć organizacja nie postawiła na jakąś wielką przebudowę. Właściwie to tylko na środkowej alejce Phantomlesa zastąpił Tonerre i trzeba uczciwie przyznać, że nie jest to jakieś duże wzmocnienie.

W pierwszym spotkaniu PENTA przegrało z Schalke 04 choć trzeba przyznać, że postawili im się dość mocno i na pewno będą groźną i trochę szaloną drużyną. Z kolei BIG na inaugurację sezonu wygrali z GamerLegion, a więc pokonali mistrzów wiosennego splitu i tutaj największą zasługę w sukcesie miał właśnie nowy duet z dolnej alei, a Harpoon skończył spotkanie ze statystykami 7/0/4 i to właśnie dolna aleja w dzisiejszym spotkaniu będzie robić różnicę, a ja dam 80/20 w stronę BIG.

SpotkanieTypKursBukmacher
BIG – PENTA 11.50Fortuna

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Berlin International Gaming vs PENTA 1860 typ i analiza 02.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj