Bet365 licencja w Polsce pojawi się już wkrótce – informują niektóre strony internetowe. Czy to prawda, a może fałsz? Najnowsze dane wszystko wyjaśniają!

Bet365 wraca do Polski - prawda czy fałsz? Oto najnowsze dane!
Bet365 wraca do Polski – prawda czy fałsz? Oto najnowsze dane!

Bet365 w Polsce. Jest licencja?

Czy to prawda, że Bet365 Polska rozpoczął staranie się o licencję i zobaczymy go w naszym kraju już wkrótce? W internecie od pewnego czasu nie jest trudno znaleźć informacje na ten temat, ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy tego nie zweryfikowali.

Dodatkowe korzyści w eTOTO Legalny bukmacher eTOTO - zobacz ofertę nowych promocji

Na ten moment nic nie wskazuje na to, by Bet365 wracał do Polski. Według naszych danych, firma zrezygnowała z rynku nad Wisłą do momentu, w którym nie ulegną zmianie przepisy wpisane w ustawie hazardowej z roku 2017.

Darmowy freebet od bukmachera bez depozytu; KOD promocji : BETONLINE

Obstawianie legalne w Bet365

Na szczęście, wcale nie jesteś skazany na grę u mało znanych buków, by obstawiać legalnie i przy tym zgarniać różne bonusy. Obecnie coraz więcej stron z licencją oferuje atrakcyjne kursy, promocje i premie na dobry początek.

Nie masz jeszcze konta w STS, czyli u najpopularniejszego bukmachera internetowego w naszym kraju? Zerknij, w jak szybkim czasie można założyć u niego konta. Dodatkowo, wpisując kod promocyjny „BETONLINE” możesz otrzymać 29 PLN jako bonus bez depozytu!

A jeżeli nie posiadasz pomysłu, na co stawiać, zerknij na nasze typy, które publikujemy codziennie. Na pewno wśród nich znajdziesz coś godnego uwagi! 🙂

sts kod promocyjny "BETONLINE". Bonus bez depozytu 2019
sts kod promocyjny „BETONLINE”. Bonus bez depozytu 2019

STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów