Bukmacher BetClic nowym graczom oferuje pierwszy zakład bez ryzyka. Wystarczy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji aby dokonać aktywacji Cashacku.

lic kod promocyjny na start

BetClic kod promocyjny na start

Z tej oferty może skorzystać każdy typer, który wcześniej nie posiadał konta u bukmachera BetClic.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Krok pierwszy w ramach tej promocji jest to dokonanie rejestracji konta. Można tego dokonać jedynie na www.betclic.pl. Ten proces nie zajmie zbyt wiele czasu, ponieważ wystarczy podac tam swoje podstawowe dane, jak imię czy też nazwisko.

Jaki bonus na start dla nowych graczy w Betclic?

Chcąc aktywować zakład bez ryzyka należy wpisać kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji Cashbacku.

Kolejny krok jest to dokonanie depozytu i zagranie pierwszego kuponu, który u bukmachera BetClic jest objęty zakładem bez ryzyka.

W razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza, zaś jeśli kupo okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki. Gracz maksymalnie może otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów