Jak wygląda rejestracja konta na stronie BetClic PL? Czy każdy może je założyć i tym samym obstawiać u tego bukmachera – mamy dla was odpowiedzi na wszystkie tego rodzaju pytania!

BetClic rejestracja konta w PL. Krok po kroku!
BetClic rejestracja konta w PL. Krok po kroku!

BetClic jak obstawiać?

BetClic rejestracja nikomu nie powinna sprawić żadnego problemu. Nawet jeśli dopiero zaczynasz przygodę z bukmacherką, na pewno będziesz doskonale wiedział, jak sobie poradzić z każdym czekającym cię krokiem.

Oczywiście, w razie jakichkolwiek wątpliwości możesz zgłosić się do nas lub bezpośrednio do bukmachera!

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

darmowy bonus za rejestrację bez depozyt
darmowy bonus za rejestrację bez depozyt

BetClic kod promocyjny

Pamiętaj, że jedynie przy zakładaniu konta możesz wykorzystać przygotowany przez BetClic kod promocyjny. Brzmi on „BETONLINE” i wpisuje się go w odpowiedniej rubryce w ostatnim kroku rejestracji.

Czy musisz szykować jakieś szczególne dane czy dokumenty do rejestracji? Absolutnie nie! Weryfikacja odbywa się tutaj dopiero przed pierwszą WYPŁATĄ pieniędzy.

Przy rejestracji potrzebne są za to jedynie informacje o tym, gdzie mieszkasz, jak masz na imię oraz jaki jest twój numer PESEL. Innymi słowy, nie ma tutaj nic trudnego.

Każdy gracz sam nadaje sobie nazwę użytkownika oraz wymyśla hasło. Wymagane jest też wybranie pytania pomocniczego i wpisania odpowiedzi.

Nawet jeśli nie masz zbyt wiele wolnego czasu, rejestracja BetClic nie powinna ci przeszkodzić w planach na dany dzień. Wszystko odbywa się wyjątkowo szybko i bez zbędnych komplikacji. Minuta, dwie i gotowe!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów