Białoruś vs Austria typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Emocje w grupie D sprowadzają się już tylko do meczu Polska – Niemcy, bo w drugim spotkaniu obie reprezentacje mogą zagrać najwyżej o honor, ale i w takich spotkaniach można oczywiście potypować szczególnie, że kursy przynajmniej na papierze wyglądają naprawdę atrakcyjnie i szkoda by było nie spróbować.

Białoruś vs Austria typ i analiza 18.01.2022r. - wtorek.
Białoruś vs Austria typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania Białoruś vs Austria.

Aktualne kursy bukmacherów:

  • 2.60 – 8.00 – 1.75 (Fortuna),
  • 2.60 – 9.35 – 1.72 (STS),
  • 2.65 – 9.20 – 1.72 (Betclic).

Obie ekipy na pewno rozczarowały na tych mistrzostwach, ale trzeba przyznać, że na tej loterii koronawirusowej przynajmniej Białorusini nie mieli lekko i musieli przeprowadzać rotację nawet na kilkanaście godzin przed meczem, co jest trochę chore, ale takie są procedury na tym turnieju.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak nawet bez Kulesza Białoruś to jest niezła ekipa z takimi liderami jak Karalek, Vailupau, Yurynok, Gayduchenko czy Astrashapkin. Do tego naprawdę dobry specjalista Shevtsov na ławce sprawia, że mimo wszystko Białorusinów nie można lekceważyć, a wysoka porażka z Polską jest spowodowana po prostu bardzo wysoką formą Biało-Czerwonych.

Austria ma również swoje atuty w postaci Bilyka, Bozovicia i Frimmela. Niestety widać, że wiek już trochę Webera dopadł, a i nowe twarze w reprezentacji nie wnoszą do niej zbyt wiele i tu jest problem, bo póki gra pierwsza siódemka są wstanie utrzymać się nawet na Niemców, gorzej jak wchodzą zmiennicy i według mnie ta głębia składu u Białorusinów jest dużo większa dlatego też wygrają te spotkanie na 65%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Białoruś – Austria12.65Betclic

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Białoruś vs Austria typ i analiza 18.01.2022r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj