Bifrost vs AGO Rogue typ i analiza 29.04.2022r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pierwsze spotkanie z fazy Play Off EU Masters rozczarowało nie tylko mnie, ale i ogólnie bo szczególnie w trzeciej mapie nie było żadnego oporu. Mam nadzieję, że zestawienie z polską organizacją będzie dużo bardziej wyrównane, a i mistrzowie Ultraligi sprawią niespodziankę i awansują do półfinału.

Bifrost vs AGO Rogue typ i analiza 29.04.2022r. - piątek.
Bifrost vs AGO Rogue typ i analiza 29.04.2022r. – piątek.

Typ i analiza spotkania Bifrost vs AGO.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bifrost jest chyba największą sensacją tego turnieju. Ekipa, która przebijała się przez Play In i w Knockout stage wcale nie była faworytem przeciwko Barcelonie jak burza przeszła fazę grupową wygrywając grupę C choć rozpoczęli ją od porażki na Fnatic TQ to jednak ostatecznie pięć wygranych map z rzędu dało pierwsze miejsce.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

AGO z kolei swój plan minimum zrealizowało, bo nie ma co się oszukiwać ewentualny brak awansu do Play Offów byłoby sporego kalibru porażką. Mało tego mistrzowie Ultraligi pokazali, że nie boją się alternatywnych i nieszablonowych stylów grania w Ligę Legend i trzeba powiedzieć, że robili to naprawdę dobrze.

Myślę, że granie best of five przeciwko AGO Rogue, które może wyciągnąć dowolną kompozycję jest piekielnie trudne. Wydaje się, że draftowo AGO będzie ogrywać ich za każdym razem, więc zostaje aspekt gry makro na mapie, w której AGO jest prawdopodobnie w ścisłym top 4 na tym turnieju i radzi sobie lepiej niż Bifrost. Myślę, że drużyna Odiego może szukać tylko szans w zagraniach indywidualnych i walkach drużynowych, ale AGO naprawdę ciężko wciągnąć w taką brudną grę. Obecne kursy są bardzo atrakcyjne, a ja przed startem daję 65/35 w kierunku polskiej organizacji.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bifrost vs AGO22.15STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bifrost vs AGO Rogue typ i analiza 29.04.2022r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj