Bilibili Gaming vs G2 Esports typ i analiza 16.05.2023r. – wtorek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko sześć drużyn zostało w walce o wygranie turnieju MSI i we wtorek na Summoners Rift wyjdzie ostatnia nadzieja Europy – G2 Esports, które w serii best of five zagra o być albo nie być na MSI, a zmierzą się z Bilibili Gaming i według mnie może być to w końcu jedna z ciekawszych serii w turnieju.

Bilibili Gaming vs G2 Esports typ i analiza 16.05.2023r. - wtorek.
Bilibili Gaming vs G2 Esports typ i analiza 16.05.2023r. – wtorek.

Typ i analiza spotkania BLG vs G2.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bilibili Gaming w ostatniej serii musieli uznać wyższość JD Gaming i nie była to w żadnym wypadku równa seria, bo faworyci całego turnieju wygrali gładko do zera, a i obnażyła trochę słabości BLG i co najważniejsze pokazała bardzo dużą różnicę między strzelcami, bo Elk dostał lekcję pokory od Rulera.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

G2 Esports z kolei w 'bratobójczym’ pojedynku bez większego problemu wyrzucili z turnieju MAD Lions i trzeba przyznać, że było to takie G2, które zawsze chcemy oglądać, a więc agresywne z bardzo ciekawymi kompozycjami oraz doskonale odnajdujące się w walkach drużynowych.

Wygląda na to, że BLG jest najsłabszą azjatycką ekipą na tym turnieju, a G2 przecież dość mocno postawiło się koreańskiej formacji Gen.G, która przynajmniej w mojej opinii ma dużo lepsze makro od drużyny z Chin. Do tego na pewno momentum jest po stronie europejczyków, którzy do serii podchodzą po zestompowaniu rywali, a Azjaci nie raz pokazywali, że przez jeden stomp kompletnie nie potrafili odnaleźć się potem i według mnie przez to G2 wygra minimum dwie mapy, a może i nawet awansuje dalej.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bilibili Gaming vs G2 Esports2 (+1.5 map)2.35LvBet

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bilibili Gaming vs G2 Esports typ i analiza 16.05.2023r. – wtorek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj