Bilibili Gaming vs Gen.G typ i analiza 19.05.2023r. – piątek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Pierwsze starcie chińsko-koreańskie w żaden sposób nas nie rozczarowało, bo była to prawdopodobnie najlepsza seria best of five tego roku, a już przed nami kolejne takie spotkanie choć teraz rywalizacja przenosi się do loser bracketu to jednak od tych drużyn również możemy bardzo dużo wymagać.

Bilibili Gaming vs Gen.G typ i analiza 19.05.2023r. - piątek.
Bilibili Gaming vs Gen.G typ i analiza 19.05.2023r. – piątek.

Typ i analiza spotkania BLG vs Gen.G.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bilibili Gaming wyeliminowało z MSI G2 Esports ogrywając europejską formację 3:1 i choć typowałem tu minimum dwie mapy dla G2 to wcale mało się nie pomyliłem, bo ostatnia nadzieja Europy miała na wyciągnięcie ręki mapę na 2:1 i kto wie jakby potoczyła się dalej rywalizacja, ale jednak Azjaci pokazali, że w walkach drużynowych górują nad zachodem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Dużo łatwiejszą przeprawę miało Gen.G, które bez najmniejszego problemu pokonało 3:0 Cloud9 i mistrzowie Ameryki byli zdecydowanie najgorszą drużyną na tym turnieju, bo we właściwie żadnej z sześciu map nie nawiązali żadnej walki, a Koreańczycy kolejny raz pokazali, że samym łapaniem tempa na mapie można wygrywać gry.

Choć bukmacherzy widzą wielkiego faworyta po stronie Gen.G to ja nie byłbym tego taki pewien i znów chodzi mi tu o dolną alejkę, w której Elk powinien być lepszy od Peyza, a wtedy wygrywać dla Gen.G będzie już dużo ciężej wygrywać poszczególne mapy, bo całe MSI pokazuje, że to strzelcy odgrywają główne role w swoich ekipach i wydaje mi się, że dzięki temu oraz świetnym walkom drużynowym BLG wygra tu minimum dwie mapy, a również uważam, że realne jest kolejne pięć map na MSI.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bilibili Gaming vs Gen.G1 (+2.5 map)2.13STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bilibili Gaming vs Gen.G typ i analiza 19.05.2023r. – piątek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj