Bilibili Gaming vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2023r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W niedzielę dojdzie do wielkiego-małego finału w chińskim LPL. Wielki dlatego, że zagrają w nim zdecydowanie dwie najmocniejsze formacje na przestrzeni obecnego sezonu może i na całym świecie, a mały bo właściwie tak się on nazywa i jest przedsmakiem przed Wielkim Finałem, a przegrany tego spotkania jeszcze będzie mógł do niego awansować z dolnej drabinki, w której czeka już LNG Esports.

Bilibili Gaming vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2023r. - niedziela.
Bilibili Gaming vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2023r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania BLG vs JDG.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bilibili Gaming po zrobieniu wyniku 15-1 w sezonie zasadniczym było naturalnym kandydatem do awansu do tego finału szczególnie, że BLG przez cały rok pokazuje się jako jedna z najbardziej stabilnych formacji, która robi minimalną ilość błędów, ale za to pomyłki rywali wykorzystują do granic możliwości i potwierdzili, że finał MSI wcale nie był przypadkiem.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Jednak w niedzielę zmierzą się ze swoim nemezis, bo JD Gaming jest jedyną formacją, z którą Bilibili Gaming sobie nie radzi i w sześciu spotkaniach rozegranych w tym sezonie między tymi formacjami jest 6:0 dla JD Gaming i w mapach wygląda to również fatalnie, bo jest 16-5 na korzyść zwyciezców MSI.

Pisałem o tym, że BLG jest do bólu skuteczne w swojej grze i właściwie tak jest, ale widać, że w grze makro na mapie są po prostu trochę słabsi od JD Gaming, które choć potrafi robić głupie błędy to jednak przeciwko BLG zawsze potrafi utrzymać odpowiednią koncentrację i żeby było to ich pierwsze spotkanie w tych Play Offach to upatrywałbym szans w tym, że JD będzie mogło jeszcze rozczytywać metę, ale już mogli się wdrożyć i według mnie po raz siódmy w tym sezonie ograją BLG.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bilibili Gaming vs JD Gaming21.66STS

5 / 5. Ocen: 3

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bilibili Gaming vs JD Gaming typ i analiza 30.07.2023r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj