Bilibili Gaming vs Movistar R7 typ i analiza 03.05.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

W pierwszym dniu fazy Play-In w MSI nie doszło do żadnej niespodzianki, ale trzeba przyznać, że przynajmniej dwie mapy dały bardzo dużo emocji i widać, że na początku turnieju szczególnie te dużo lepsze drużyny postawiły mocno na testowanie różnych kompozycji i widać, że chcą małym kosztem awansować do głównej fazy.

Bilibili Gaming vs Movistar R7 typ i analiza 03.05.2023r. - środa.
Bilibili Gaming vs Movistar R7 typ i analiza 03.05.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania BLG vs R7.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bilibili Gaming to drugi seed z Chin, zespół prawie w całości przebudowany przed 2023 rokiem od razu zrobił życiowy wynik w finale ulegając tylko JD Gaming 1:3 i oczywiście w tej fazie turnieju są absolutnymi faworytami do tego by zawitać w głównej drabince, a strata chociażby jednej mapy byłaby dużą sensacją.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Pierwszą ofiarą BLG padnie Movistar R7, bo kompletnie nie wierzę by zespół z ameryki łacińskiej podjął rękawicę w ogóle z każdą z tych ekip, a co dopiero z prawdopodobnie najmocniejszą ekipą w tych Play-inach szczególnie, że oni nawet we własnej lidze mieli naprawdę spore problemy i dopiero w fazie play off pokazali się z niezłej, lecz wciąż niezbyt wielkiej formy.

Ta seria będzie tylko i wyłącznie zależna od postawy zespołu z Chin, bo jak nie będą się bawić to obie mapy mogą potrwać nawet łącznie mniej niż 40 minut, ale patrząc na obecny trend przynajmniej w pierwszej mapie powinni trochę pokombinować i choć chwilę dać pograć zawodnikom R7, a linia 25.5 zabójstw jest naprawdę niska i jeśli Movistar dołoży z sześć zabójstw wejdzie bez problemu.

SpotkanieTypKursBukmacher
BLG vs R7Over 25.51.80STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bilibili Gaming vs Movistar R7 typ i analiza 03.05.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

LNG Esport vs Weibo Gaming typ i analiza 08.06.2023r. – czwartek.

W czwartek dojdzie do hitowego spotkania w chińskiej lidze LPL, a dokładniej zmierzą się drużyny LNG z Weibo, a...

Typy na dzisiaj