Bilibili Gaming vs Top Esports typ i analiza 26.07.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już tylko cztery zespoły zostały w rywalizacji o mistrzostw letniego splitu w chińskim LPL, a oczywiście chodzi o grę League of Legends i już jutro do rywalizacji ruszy Bilibili Gaming, a więc formacja, która wygrała pierwszą część sezonu, czyli w fazie grupowej, w której zrobili fantastyczny rezultat 15-1.

Bilibili Gaming vs Top Esports typ i analiza 26.07.2023r. - środa.
Bilibili Gaming vs Top Esports typ i analiza 26.07.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania BLG vs TES.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bilibili Gaming po dość niespodziewanym finale MSI pokazali, że to nie był wcale przypadek i trzeba ich stawiać w gronie kandydatów do wygrania Mistrzostw Świata, bo latem wyglądają jeszcze mocniej niż na wiosnę i przegrali tylko z JD Gaming, czyli ekipą, która wygrała MSI i w sumie tylko z nimi mają wiekszy problem w tym roku.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Top Esports w sezonie zasadniczym skończyli zmagania na czwartym miejscu i w czwórce się zameldowali, lecz na pewno nie było to zbyt łatwa przeprawa, bo potrzebowali pięciu map w spotkaniu na EDward Gaming, ale ostatecznie Rookie, Tian i JackeyLove okazali się zbyt mocni dla powracającego legendarnego strzelca – Uziego.

W sezonie letnim Bilibili bez większych problemów pokonało Tes 2:0 i właściwie w tym roku mają z nimi 2x 2:0 i szczególnie na górnej stronie mapy Bin oraz Xun robili bardzo dużą różnicę, ale też Elk pokazywał się lepiej od JackeyLova co na pewno nie jest dobrym prognostykiem dla TES, bo to ich główny carry w formacji. BLG w tym sezonie jest aż do bólu solidne i w tej grze na mapie są szybsi od prawie wszystkich formacji z LPL z wyjątkiem JD Gaming i jeśli mechanicznie zagrają na swoim poziomie to rywale ugrają maksymalnie jedną mapę.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bilibili Gaming vs Top Esports1 (-1.5 map)1.65STS

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bilibili Gaming vs Top Esports typ i analiza 26.07.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj