Bisons eClub vs Barca eSports typ i analiza 09.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Europejskie rozgrywki Ligi Legend ruszyły pełną parą i w czwartek zajmiemy się hiszpańską LVP Superligą, a zaczynamy od hitowego starcia ekip, które obecnie okupują miejsca numer 1 i 2 w tejże lidze, a więc na poziom tego spotkania zapewne nie będziemy mogli narzekać.

Bisons eClub vs Barca eSports typ i analiza 09.06.2022r. - czwartek.
Bisons eClub vs Barca eSports typ i analiza 09.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Bisons vs Barca.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bukmacherzy jak widać mają problem ze wskazaniem choćby minimalnej przewagi po jednej lub drugiej stronie i ciężko się dziwić, bo choć Barca przed sezonem zrobiła dwie zmiany to jednak wynik 2:1, a raczej sama gra na pewno wskazuje, że poziom tej drużyny może wcale nie spaść, a jak wiadomo na wiosnę pojechali na EU Masters.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Bizony również znalazły się na tym turnieju i to nawet w głównej fazie drabinkowej (Barca odpadła w eliminacjach), choć ta bardzo młoda organizacja założona w listopadzie tamtego roku nie była uznawana wtedy za faworytów to w Hiszpanii zajęli drugie miejsce i w Europie nie pokazali się wcale najgorzej.

Oczywiście Bizony postawiły na roster z wiosny i na razie zawodnicy odpłacają się za zaufanie, bo są niepodzielnymi liderami LVP i wcale nie mierzyli się ze słabymi ekipami, bo na inaugurację pokonali mistrzów wiosennego splitu Fnatiq TQ i zrobili to w naprawdę dobrym stylu. Myślę, że Barca po zmianach będzie miała spore problemy z nietypowym draftem Bizonów szczególnie, że już jedno spotkanie przez draft przegrali i miało to miejsce na G2 Arctic. Choć bukmacherzy dają idealne 50/50 przed meczem to ja jestem skłonny powiedzieć, że jest to 70/30 w stronę Bizonów.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bisons – Barca11.90STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bisons eClub vs Barca eSports typ i analiza 09.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj