Bisons Eclub vs Istanbul WildCats typ i analiza 21.08.2023r. – poniedziałek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Już w poniedziałek wystartuje letnia edycja EMEA Masters, czyli europejskiego turnieju w League of Legends zrzeszającego wszystkie najmocniejsze ligi regionalne i już pierwszego dnia dostaniemy naprawdę dobrych pojedynków i właśnie tu zajmiemy się jednym z takich, który mocno rozjaśni nam sytuację w grupie A.

Bisons Eclub vs Istanbul WildCats typ i analiza 21.08.2023r. - poniedziałek.
Bisons Eclub vs Istanbul WildCats typ i analiza 21.08.2023r. – poniedziałek.

Typ i analiza spotkania Bisons vs Istanbul.

Aktualne kursy bukmacherów:

Bisons to druga ekipa LVP Superligi, gdzie w wielkim finale musieli uznać wyższość Movistar Riders z Freeskowym w składzie, ale według mnie hiszpańska liga w tym sezonie jest słabsza niż w poprzednim i postawiono bardziej na młodych utalentowanych zawodników niż tych doświadczonych, którzy mają doświadczenie m.in z LEC.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Istanbul WildCats to oczywiście numer jeden z tureckiego TCL, którzy niepodzielnie rządzą w tej lidze od kilku lat i kolejny raz wygrali w finale tym razem przeciwko NASR eSports Turkey 3:1 i na turniej EMEA Masters zameldują się jako jeden z dwóch głównych faworytów do tytułu i oczywiście obrońcy tytułu z wiosennej edycji turnieju.

W zespole z Turcji od momentu wymiany rosteru na przełomie 2022/2023 wszystko chodzi jak w zegarku i grają naprawdę imponującą Ligę Legend w szczególności dzięki dwójce koreańczyków Destroy oraz BAO, którzy przez cały rok prezentują naprawdę wysoki poziom i według mnie przy słabszych zespołach z Hiszpanii Istanbul będzie wyglądał naprawdę dobrze i jeśli nie przegrają tego spotkania w drafcie to nie przegrają również na mapie.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bisons Eclub vs Istanbul WildCats21.52Betfan

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bisons Eclub vs Istanbul WildCats typ i analiza 21.08.2023r. – poniedziałek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj