Bisons Eclub vs Team Heretics typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Oczywiście zaglądamy również do LVP SuperLigi, a więc hiszpańskiej Ligi Legend, w której w czwartek zakończymy trzeci tydzień rywalizacji i podobnie jak w naszej rodzimej Ultralidze klarują się pewne przewagi jednych drużyn oraz oczywiście niedociągnięcia w innych ekipach.

Bisons Eclub vs Team Heretics typ i analiza 16.06.2022r. - czwartek.
Bisons Eclub vs Team Heretics typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek.

Typ i analiza spotkania Bisons vs Heretics.

Aktualne kursy bukmacherów:

O Team Heretics już po pięciu spotkaniach można powiedzieć, że wyglądają na dużo lepszą ekipę niż ta z wiosennego splitu i zakontraktowanie Marcina iBo Lebudy to strzał w dziesiątkę. Choć w poniedziałek Fnatic TQ pokazało, że jeszcze sporo pracy przed tą formacją to przynajmniej wiadome, że jest z czego rzeźbić.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Z kolei o Bisons Eclub wiadomo było, że są bardzo mocną ekipą, ale obecny stan rozgrywki w Lidze Legend sprawia, że są wręcz nie do zatrzymania w lidze i notują serię pięciu zwycięstw z rzędu pokonując m.in Fnatic TQ, czy w ostatni poniedziałek również bardzo mocną ekipę Giants.

Już na wiosnę Bizony grały bardzo ciekawymi kompozycjami, a patch 12.10 wręcz wymusza na drużynach takie podejście do Ligi Legend i widać, że organizacja ta w tym stylu czuje się jak ryba w wodzie. Team Heretics to naprawdę ciekawa drużyna, ale widać, że do tych najlepszych w Hiszpanii jeszcze trochę im brakuje, a Bizony na chwilę obecną to najlepsza ekipa w LVP i wygrają te spotkanie na 80%.

SpotkanieTypKursBukmacher
Bisons vs Heretics11.62Superbet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bisons Eclub vs Team Heretics typ i analiza 16.06.2022r. – czwartek. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Chrobry Głogów vs Górnik Zabrze typ i analiza 02.10.2023r. – październik.

W poniedziałek zakończymy siódmą koleję Orlen Superligi i w ostatnim spotkaniu dostaniemy mecz drużyn, które mają sporą ochotę na...

Typy na dzisiaj