Bonus 40 PLN na piłkę nożna od BetClic.

Bonusy bukmacherskie

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Przed nami ostatnie już spotkania w fazie grupowej zarówno w Lidze Mistrzów jak i Lidze Europy. Wystarczy, że typer zagra dowolny kupon AKO, a w razie przegranej bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus do 40 PLN.

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Pewny Zakład – zwrot 40 PLN w BetClic!

Oferta skierowana jest do każdego typera, który obecnie posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera BetClic, a dodatkowo wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia. Gracz, który chce z niej skorzystać musi się do niej zapisać Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Bukmacher BetClic dopuszcza wyłącznie kupony AKO, na którym to zakładzie bezie znajdować się minimum pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą być z oferty na piłkarską Ligę Mistrzów lub Ligę Europy.

betfan kod promocyjny

Istotne w tym wszystkim jest to, że kurs całkowity kuponu nie może być mniejszy niż 5.00.

Stawka zakładu promocyjnego musi wynieść nie mniej niż 20 PLN. Natomiast te kupony, które zostaną zwarte za środki bonusowe automatycznie zostaną wykluczone z promocji.

Gracz, który zagrał kupon spełniający powyższe warunki promocji i został rozliczony jako wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie typera. W przypadku jednego błędu na zakładzie bukmacher przyzna bonus równowartości stawki. Najwyższy bonus może wynieść nie więcej niż 40 PLN.

BetClic: Darmowy kod promocyjny za darmo

Bukmacher BetClic oferuje swoim graczom pierwszy zakład bez ryzyka do 510 PLN. Chcąc skorzystać z tej formy bonusu koniecznie trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym. Legalny bukmacher Betclic kod promocyjny można wpisać jedynie podczas zakładania konta, potem nie będzie już takiej możliwości.

Wówczas Cashback zostanie aktywowany. Jeśli pierwszy kupon okaże się przegrany to bukmacher BetClic dokona mu zwrotu 100% stawki. Maksymalnie można otrzymać nawet 510 PLN. Natomiast w razie wygranej cała kwota znajdzie się na koncie gracza.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 13 lutego. Pewniak na dziś

Jedno z sobotnich spotkań w francuskiej Ligue 1 będzie to rywalizacja pomiędzy Lyonem z Montpellier. Śmiało można powiedzieć, że...

Typy na dzisiaj