Bonus do 40 PLN za obstawienie meczy od BetClic

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...

Typer PKO Ekstraklasy duża kasa do zgarnięcia od BetClic

Pula nagród w promocji "Piłkarski Jackpot" rośnie u bukmachera Betclic i wynosi już 40 000 PLN. I o taką...

2230 PLN tyle do odebrania w nowej promocji Fortuna

Bukmacher eFortuna przygotował limitowaną ofertę promocyjną wszystkim nowym użytkownikom, w której to już na sam start można otrzymać nawet...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Pewny zakład 40 PLN”. Wystarczy obstawiać kupony z piłki nożnej, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 40 złotych!

Betclic pewny zakład

Betclic pewny zakład za darmo

Promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „Pewny zakład 40 PLN” dostępna jest graczom w dniach od 14 stycznia do 20 stycznia do godz. 23:59. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi do niej dołożyć. Trzeba to zrobić na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Zakład kwalifikujący się w tej akcji to kupon AKO, na którym muszą znajdować się co najmniej pięć typów. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z piłki nożnej.

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak ich kurs łączny musi wynosić minimum 5.00.

Zwrot do 550 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic Kod promocyjny „KOD550”.

Stawka minimalna to 1 PLN. Natomiast trzeba mieć na uwadze to, że zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z oferty promocyjnej.

W przypadku wygranej gracz otrzyma cała kwotę. Natomiast jak jeden z faworytów zawiódł to użytkownik otrzyma zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie 40 złotych.

Promocją w Betclic online objęty jest pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

BetClic oferuje obecnie najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Bowiem pierwszy zakład bez ryzyka jest, aż do 550 złotych!

Chcąc korzystać z tej oferty gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

/ 5. Ocen:

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie za darmo – 18 stycznie. Typy dnia.

Jedyne poniedziałkowe spotkanie we włoskiej Serie A będzie to rywalizacja pomiędzy Cagliari z AC Milanem. Trudno spodziewam się tutaj...

Typy na dzisiaj