Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Pewny zakład 40 PLN”. Wystarczy obstawiać kupony z piłki nożnej, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 40 złotych!

Betclic pewny zakład

Betclic pewny zakład za darmo

Promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „Pewny zakład 40 PLN” dostępna jest graczom w dniach od 14 stycznia do 20 stycznia do godz. 23:59. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi do niej dołożyć. Trzeba to zrobić na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Zakład kwalifikujący się w tej akcji to kupon AKO, na którym muszą znajdować się co najmniej pięć typów. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z piłki nożnej.

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak ich kurs łączny musi wynosić minimum 5.00.

Zwrot do 550 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic Kod promocyjny „KOD550”.

Stawka minimalna to 1 PLN. Natomiast trzeba mieć na uwadze to, że zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z oferty promocyjnej.

W przypadku wygranej gracz otrzyma cała kwotę. Natomiast jak jeden z faworytów zawiódł to użytkownik otrzyma zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie 40 złotych.

Promocją w Betclic online objęty jest pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

BetClic oferuje obecnie najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Bowiem pierwszy zakład bez ryzyka jest, aż do 550 złotych!

Chcąc korzystać z tej oferty gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów