Bonus do 40 PLN za obstawienie meczy od BetClic

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Najnowsza promocja bukmachera BetClic to „Pewny zakład 40 PLN”. Wystarczy obstawiać kupony z piłki nożnej, aby otrzymać darmowy bonus o wartości 40 złotych!

Betclic pewny zakład

Betclic pewny zakład za darmo

Promocja skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u bukmachera BetClic, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Akcja „Pewny zakład 40 PLN” dostępna jest graczom w dniach od 14 stycznia do 20 stycznia do godz. 23:59. Typer, który chce skorzystać z tej oferty musi do niej dołożyć. Trzeba to zrobić na stronie www.BetClic.pl, a następnie w zakładce tej promocji.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Zakład kwalifikujący się w tej akcji to kupon AKO, na którym muszą znajdować się co najmniej pięć typów. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z piłki nożnej.

Typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak ich kurs łączny musi wynosić minimum 5.00.

Zwrot do 550 PLN za przegrany kupon u bukmachera BetClic Kod promocyjny „KOD550”.

Stawka minimalna to 1 PLN. Natomiast trzeba mieć na uwadze to, że zakłady zagrane za środki bonusowe automatycznie wykluczone są z oferty promocyjnej.

W przypadku wygranej gracz otrzyma cała kwotę. Natomiast jak jeden z faworytów zawiódł to użytkownik otrzyma zwrot stawki, który może wynieść maksymalnie 40 złotych.

Promocją w Betclic online objęty jest pierwszy kupon, który spełnia powyższe warunki promocji.

Najnowszy kod promocyjny u bukmachera BetClic:

BetClic oferuje obecnie najwyższy Cashback z wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce. Bowiem pierwszy zakład bez ryzyka jest, aż do 550 złotych!

Chcąc korzystać z tej oferty gracz koniecznie musi wpisać kod promocyjny „KOD550” podczas rejestracji konta. Później już takiej możliwości nie będzie posiadał.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo. Pewne typy na – 9 kwietnia

Jedno z piątkowych spotkań ćwierćfinałowych podczas turnieju w Cagliari będzie to mecz, gdzie po dwóch przeciwnych stronach siatki pojawią...

Typy na dzisiaj