Bonus od Fortuny dla nowych graczy

Bonusy bukmacherskie

Najnowszy bonus powitalny w Etoto 2021. Premia 100% za wpłatę

Zakłady bukmacherskie eToto online oferują każdemu graczowi limitowana ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na...

STS zmniejsza przegrane typerom co tydzień

Limitowaną ofertę promocyjną wszystkim graczom przygotował bukmacher STS online. Typerzy co tydzień mogą liczyć na zwrot stawki za przegrany...

Najlepsze bonusowe okazje w Polsce

Zbliża się Black Friday, a co za tym idzie, coraz chętniej poszukujemy okazji, które pozwolą nam zaoszczędzić sporo pieniędzy....

Codziennie 20 PLN na STS za obstawienie meczy

Wszyscy typerzy, którzy obstawiają mecze u bukmachera STS każdego dnia mogą liczyć na dodatkowe środki. W ramach akcji "Codziennie...
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Fortuny to dobrze jest je założyć. Ponieważ dla nowych graczy bukmacher przewidział bonusy już na start, tj. zakład bez ryzyka oraz bonus do 400 PLN!

Należy jednak pamiętać, że promocja jest skierowana dla graczy, którzy jeszcze nie mają konta u bukmachera Fortuny. Można je założyć klikając www.efortuna.pl. Proces rejestracji i weryfikacji jest bardzo prosty. Nie sprawi Ci żadnego problemu oraz nie będzie trwał długo.

Już na starcie dostajesz zakład bez ryzyka. Dotyczy on pierwszego kuponu jaki dokonasz po rejestracji i wpłacie. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna zwrot. Maksymalna kwota jaką Fortuna zwróci to 100 PLN.

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Natomiast w razie rozliczenia kuponu jako wygrany otrzymujesz pełną wygraną.

To jeszcze nie wszystko. Bowiem bukmacher przyzna bonus nawet do 400 PLN. Wystarczy dokonać depozytu na przestrzeni dziesięciu dni od momentu dnia rejestracji.

Następnie w ciągu 30 dni dokonać obrotu czterokrotnością pierwszej wpłaty. Przykładowo wpłacamy 200 PLN, to musimy dokonać obrotu na kwotę 800 PLN.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. A kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90.

Jeżeli spełnimy te warunku otrzymamy bonus od bukmachera w kwocie nawet do 400 PLN. Wszystko jest uzależnianie od pierwszego depozytu. Ponieważ operator przyzna bonus w wysokości pierwszego depozytu.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Bez ryzyka 600 PLN (kod: BETONLINE) + 3 x 777 PLN – www.betfan.pl
Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

Typy bukmacherskie na dzisiaj za darmo – 16 kwietnia

Czas na pojedynki ćwierćfinałowe podczas turnieju w Monte Carlo. Jedno z dzisiejszych pojedynków będzie to starcie, gdzie po przeciwnych...

Typy na dzisiaj