Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera Fortuny to dobrze jest je założyć. Ponieważ dla nowych graczy bukmacher przewidział bonusy już na start, tj. zakład bez ryzyka oraz bonus do 400 PLN!

Należy jednak pamiętać, że promocja jest skierowana dla graczy, którzy jeszcze nie mają konta u bukmachera Fortuny. Można je założyć klikając www.efortuna.pl. Proces rejestracji i weryfikacji jest bardzo prosty. Nie sprawi Ci żadnego problemu oraz nie będzie trwał długo.

Już na starcie dostajesz zakład bez ryzyka. Dotyczy on pierwszego kuponu jaki dokonasz po rejestracji i wpłacie. Jeżeli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany bukmacher przyzna zwrot. Maksymalna kwota jaką Fortuna zwróci to 100 PLN.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Natomiast w razie rozliczenia kuponu jako wygrany otrzymujesz pełną wygraną.

To jeszcze nie wszystko. Bowiem bukmacher przyzna bonus nawet do 400 PLN. Wystarczy dokonać depozytu na przestrzeni dziesięciu dni od momentu dnia rejestracji.

Następnie w ciągu 30 dni dokonać obrotu czterokrotnością pierwszej wpłaty. Przykładowo wpłacamy 200 PLN, to musimy dokonać obrotu na kwotę 800 PLN.

Na kuponie musza znajdować się przynajmniej trzy zdarzenia. A kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 1.90.

Jeżeli spełnimy te warunku otrzymamy bonus od bukmachera w kwocie nawet do 400 PLN. Wszystko jest uzależnianie od pierwszego depozytu. Ponieważ operator przyzna bonus w wysokości pierwszego depozytu.

Jeżeli nie jesteście jeszcze zarejestrowani w Fortunie, darmowe konto w każdej chwili możecie założyć na www.eFortuna.pl!

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów