Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta u bukmachera BetClic to jest to dobra okazja, żeby je założyć, ponieważ ten operator już na start przyznaje darmowy bonus w formie Cashbecka, czyli zwrotu stawki. Nawet do 500 PLN.

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

BetClic bonus na start dla graczy. Cashback do 500 PLN

Bukmacher BetClic działa w Polsce zgodnie z prawem mając licencję Ministerstwa Finansów, więc granie u tego operatora jest w pełni legalne z polskim prawem.

Z Cashbecku mogą skorzystać gracze, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego operatora, a warunki tej akcji są niezwykle proste.

Legalne obstawianie bez podatku w Betfan Bonus 3100 PLN + typowanie bez podatku od gier na www.betfan.pl

Należy najpierw dokonać rejestracji konta na stronie bukmachera BetClica. Ten proces w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i trudny, a to sprawia że nie zajmie użytkownikowi zbyt wiele czasu.

Obowiązkowo trzeba wpisać kod promocyjny „KOD500„, który to aktywuje Cashback dla pierwszego kuponu.

Najnowszy pakiet powitalny BetClic. Cashback do 500 PLN!

Po spełnieniu tych warunków trzeba dokonać pierwszej wpłaty. Następnie trzeba zagrać kupon. Stawka jest dowolna, jaki ilość zdarzeń na kuponie.

Jeżeli zagrany kupon okaże się przegrany to bukmacher Betclic dokona zwrotu stawki, maksymalnie można otrzymać nawet 500 PLN. Jednak należy pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszego kuponu!

Ewentualny zwrot trafi na konto gracza automatycznie po tym jak bukmacher rozliczy jego kupon jako przegrany.

BetClick legalny bukmacher online:

Ten operator dopiero rozpoczyna swoją działalność na rynku polski, ale posiada bogatą ofertę spotkań przedmeczowych jak i na żywo, ale to nie wszystko!

Poza tym gracze, którzy posiadają zweryfikowane konto u tego operatora mogą korzystać z TV BetClic. Można tam oglądać w pełni legalnie wydarzenia sportowe.

Dodatkowo dostępna jest aplikacja mobilna bukmachera BetClic, z której mogą zagrywać legalnie kupony.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę nowych bonusów