Bonusy dla typerów na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W związku z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej legalny bukmacher STS Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy, gdzie to można otrzymać zwrot nawet w wysokości 50 PLN.

Bonusy dla typerów na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS
STS daje cashback do 50 PLN

STS daje cashback do 50 PLN

Niewątpliwie przed nami wspomniane dni z tak dużą imprezą, jaką są Mistrzostwa Europy. My na pewno czekamy na dobry występ naszej reprezentacji. I już dzisiejszego wieczoru czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje, jak m.in. Austria vs Polska, Niemcy vs Białoruś, czy też Macedonia Północna vs Czarnogóra.

W dodatku każdy typer może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” przygotowanej przez bukmachera STS.pl. Ta akcja dostępna jest w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59, ale chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba dołączyć na stronie www.STS.pl.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej bonusy bukmacherskie:

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest obstawienie zarówno kuponów SOLO lub AKO, na których musi być minimum jeden typ pochodzący z oferty przedmeczowej na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. A jego kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Bonusy dla typerów na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS
Legalny bukmacher Betclic – darmowy kod promocyjny na bonus

W przypadku wygranych cała kasa trafi na konto typera. Natomiast jeśli faworyci będą zawodzili każdy użytkownik może liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie w ramach całej tej akcji na konto każdego użytkownika może trafić 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online wraz z Nowym Rokiem 2022 przygotował limitowany pakiet powitalny na sam start, a będzie on aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje graczom na start dodatkowe korzyści bonusowe i promocyjne.

To sprawi, że już za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo otrzyma premię równowartości wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5 / 5. Ocen: 1

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Bonusy dla typerów na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj