Bonusy dla typerów na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS

Bonusy bukmacherskie

Typy dnia
Codziennie nowe typy bukmacherskie z piłki nożnej i innych dyscyplin sportu. Dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce ekspertów sportowych. Niektórzy z nich to typerzy prosto z najlepszego serwisu bukmacherskie BetOnline.

W związku z Mistrzostwami Europy w piłce ręcznej legalny bukmacher STS Polska online oferuje każdemu graczowi limitowaną ofertę promocyjną za obstawienie meczy, gdzie to można otrzymać zwrot nawet w wysokości 50 PLN.

STS daje cashback do 50 PLN

STS daje cashback do 50 PLN

Niewątpliwie przed nami wspomniane dni z tak dużą imprezą, jaką są Mistrzostwa Europy. My na pewno czekamy na dobry występ naszej reprezentacji. I już dzisiejszego wieczoru czekają nas dosyć ciekawe konfrontacje, jak m.in. Austria vs Polska, Niemcy vs Białoruś, czy też Macedonia Północna vs Czarnogóra.

W dodatku każdy typer może skorzystać z specjalnej oferty promocyjnej „Cashback do 50 PLN na ME w piłce ręcznej” przygotowanej przez bukmachera STS.pl. Ta akcja dostępna jest w dniach od 13 do 18 stycznia do godz. 23:59, ale chcąc wziąć w niej udział koniecznie trzeba dołączyć na stronie www.STS.pl.

Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej bonusy bukmacherskie:

Grupa typerska VIP na Facebooku Darmowe typy VIP od skutecznych typerów na – www.facebook.com

Zadaniem graczy w ramach wspomnianej oferty promocyjnej jest obstawienie zarówno kuponów SOLO lub AKO, na których musi być minimum jeden typ pochodzący z oferty przedmeczowej na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. A jego kurs nie może być mniejszy niż 1.50.

Legalny bukmacher Betclic – darmowy kod promocyjny na bonus

W przypadku wygranych cała kasa trafi na konto typera. Natomiast jeśli faworyci będą zawodzili każdy użytkownik może liczyć na zwrot 15% stawki. Łącznie w ramach całej tej akcji na konto każdego użytkownika może trafić 50 PLN.

Jaki jest kod promocyjny w STS?

Legalny bukmacher STS online wraz z Nowym Rokiem 2022 przygotował limitowany pakiet powitalny na sam start, a będzie on aktywny graczom jedynie w momencie wpisania kodu promocyjnego –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Kod promocyjny STS daje graczom na start dodatkowe korzyści bonusowe i promocyjne.

To sprawi, że już za samo założenie konta typer otrzyma 29 PLN bez wpłaty własnej. Dodatkowo otrzyma premię równowartości wpłaty do 1200 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta legalnych bukmacherów Bonus bez depozytu 29 PLN (kod: BETONLINE) – www.sts.pl
Cashback 550 PLN (kod:: KOD550) – www.betclic.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.betfan.pl

Bonusy dla typerów na Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej 2022 od STS Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiebetclic polska bonus 2021

Typy bukmacherskie

SK Gaming vs G2 Esports typ i analiza 21.01.2022r. – piątek.

Oczywiście nie mogłem sobie nie pozwolić na to by potypować spotkanie G2 Esports, a więc największych zadymiarzy ostatnich lat...

Typy na dzisiaj