Boston Celtics vs Atlanta Hawks typ i analiza 19.04.2023r. – środa.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Kontynuujemy serię play offów w NBA i tempo rozgrywek w tym roku na pewno jest imponujące. Niestety znów wybrałem jedną z najmniej ciekawych, a może wręcz i najnudniejszą parę, w której jeśli Hawks ugra chociażby jeden mecz byłbym w naprawdę sporym szoku.

Boston Celtics vs Atlanta Hawks typ i analiza 19.04.2023r. - środa.
Boston Celtics vs Atlanta Hawks typ i analiza 19.04.2023r. – środa.

Typ i analiza spotkania Celtics vs Hawks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Celtics to na pewno jeden z kandydatów do nawet wygrania mistrzostwa NBA i w pierwszym spotkaniu z Hawks pokazali, że zarówno w defensywie jak i w ofensywie będa naprawdę trudnym rywalem, a startową piątkę mogą mieć najmocniejszą w całej lidze i gdzie nie musieli pokazać całego potencjału.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

W końcu Hawks w pierwszym spotkaniu do połowy przegrywało już 44:74 i spotkanie po 24 minutach było rozstrzygnięte i już pierwsze spotkanie obnażyło wiele problemów, których po prostu nie przeskoczą, bo jakościowo pierwsze piątki to przepaść i choć próbowali ratować to niezłą ławką to właściwie przed tym mecz się skończył.

Jakbym miał wytypować serię która będzie bez historii to postawiłbym właśnie na tę i naprawdę ciężko uwierzyć w to, że Hawks mogłoby wygrać jedno ze spotkań. Capela, Murray i szczególnie Young musieliby rozegrać przysłowiowy mecz konia by tak się stało, a i również Tatum i Brown musieliby zagrać słabo, ale to wszystko razem byłoby jakąś abstrakcją i dziś w nocy znów zapewne spotkanie rozstrzygnie się dość szybko, a gospodarze wygrają minimum dziesięcioma punktami.

SpotkanieTypKursBukmacher
Boston Celtics vs Atlanta Hawks1 (-9.5)2.00STS

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Boston Celtics vs Atlanta Hawks typ i analiza 19.04.2023r. – środa. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Zagłębie Lubin (K) vs Kristiansand (K) typ i analiza 23.09.2023r. – sobota.

Przez natłok rozgrywek nie mieliśmy czasu zajrzeć do żeńskiej Ligi Mistrzyń, a w niej nasze reprezentantki z Lubina nie...

Typy na dzisiaj