Boston Celtics vs Brooklyn Nets typ i analiza spotkania 17.04.2022r. – niedziela.

Bonusy bukmacherskie

Mariusz
Mariusz
Od lat obstawiam zakłady z piłki ręcznej, e-sportu i koszykówki. Na eTypy.pl jestem odpowiedzialny za dostarczanie analiz z tych właśnie dyscyplin. Mam nadzieję, że skutecznością udowodnię swoją przydatność :)

Co to za Wielkanoc bez NBA? Pierwsze spotkania Play Offów na pewno nie rozczarowują, a już dziś kolejne wielkie hity i właśnie jednym z takich się zajmiemy, bo to najprawdopodobniej najciekawsza para tej rundy i znów klub z siódmym seedem może zaskoczyć.

Boston Celtics vs Brooklyn Nets typ i analiza spotkania 17.04.2022r. - niedziela.
Boston Celtics vs Brooklyn Nets typ i analiza spotkania 17.04.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Celtics vs Nets.

Aktualne kursy bukmacherów:

Drużyna z Bostonu w połowie sezonu była nawet niżej niż w połowie stawki by ostatecznie skończyć na drugim miejscu w lidze po genialnej drugiej części, w której niósł ich lider Jayson Tatum, który nawet ocierał się o top 5 kandydatów do MVP sezonu zasadniczego. Dzisiaj zagrają jedynie bez Roberta Williamsa III, który w tej serii może jeszcze się pojawić.

W STS 100 PLN bez ryzyka Z kodem promocyjnym "BETONLINE" 1500 PLN + 100 PLN na – www.STS.pl

Nets z kolei sezon zaczęli jako faworyci do wygrania nie tylko konferencji wschodniej, ale i powalczenia o mistrzostwo NBA. Jednak późniejsze zawirowania, posadzenie na ławce Irvinga i wytreadowanie Hardena sporo pozmieniała. W dodatku przez kontuzję Duranta musieli do końca gonić w tabeli i ostatecznie startują dopiero z siódmego miejsca.

Jednak wszystko co najgorsze chyba za Nets i ze świetnych informacji Dragić jest zdrowy i mało tego w Play Offach może zagra również Simmons. Oczywiście dostępni są również Durant oraz Irving co sprawia, że Nets realnie mogą liczyć na zwycięstwo w konferencji wschodniej. Oczywiście Boston ma swojej atuty z Tatumem na czele, ale bez Williamsa tracą sporo w defensywie oraz na tablicach, gdzie powinien brylować Drummond. Wydaje mi się, że na każdej pozycji Nets indywidualnie przewyższa Celtics i dziś powinno być 1:0 dla nich.

SpotkanieTypKursBukmacher
Celtics vs Nets 22.55LvBet

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bukmacherów Bonus bez ryzyka 100 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod:: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Boston Celtics vs Brooklyn Nets typ i analiza spotkania 17.04.2022r. – niedziela. Co obstawiać

Darmowe bonusy bukmacherskiesuperbet bonusy za darmo

Typy bukmacherskie

Granollers vs Goppingen typ i analiza 27.05.2023r. – sobota.

W sobotę rozpoczniemy Final Four pucharu EHF, a więc 'małej Ligi Mistrzów' i tym razem turniej będzie gościł w...

Typy na dzisiaj