Typy bukmacherskie Typy na dziś Boston Celtics vs Dallas Mavericks typ i analiza 13.03.2022r. – niedziela.

Boston Celtics vs Dallas Mavericks typ i analiza 13.03.2022r. – niedziela.

0
438

Zostajemy w temacie NBA i kolejne spotkanie z czasu europejskiego, które będzie bliskie sercu mieszkańcom tego kontynentu głównie za sprawą występującego w Dallas Luki Doncicia, a więc złotego dziecka słoweńskiej koszykówki.

Boston Celtics vs Dallas Mavericks typ i analiza 13.03.2022r. - niedziela.
Boston Celtics vs Dallas Mavericks typ i analiza 13.03.2022r. – niedziela.

Typ i analiza spotkania Celtics vs Mavericks.

Aktualne kursy bukmacherów:

Obie ekipy znajdują się na piątych pozycjach w swoich konferencjach, ale to ostatnio Boston wygląda ciut lepiej choć na ostatnich dziesięć spotkań jedni i drudzy wygrali po osiem. Bukmacherzy uznają Zielonych za sporego faworyta głównie przez absencje w Dallas, bo dziś do kontuzjowanych Pinsona oraz Chrissa prawdopodobnie dołączą Finney-Smith oraz Brunson.

Gospodarze z kolei od paru kolejek w bardzo komfortowej sytuacji, bo jedynie bez Nesmitha, który w rotacji zawodników nie znaczył zbyt wiele, więc można powiedzieć, że zagrają pełnym składem co oczywiście przekłada się na wyniki i ich serię pięciu zwycięstw z rzędu. W dodatku włączyli się w rywalizację pięciu klubów, które mogą być najlepsze na wschodzie.

Choć uważam, że gospodarze tutaj raczej przedłużą swoją serię zwycięstw to oczywiście oczy mam skierowane w całkiem innym kierunku. Luka Doncic po wymianach transferowych i tak został już mocno osamotniony, a jak wypadnie dziś jeszcze dwóch starterów to Słoweniec będzie musiał całą drużynę dźwigać na swoich barkach i spodziewam się, że odda dziś masę rzutów, które przełożą się na przynajmniej 31 punktów na 80% szans.

SpotkanieTypKursBukmacher
Celtics vs MavericksL.Doncic over 30.51.85Fortuna

0 / 5. Ocen: 0